BudKocka.cz logo

Okouzlete okolí svými nádhernými nehty

Krása Nehty Gelovky Externí autorka 15. března 2013
nehty

Přírodní nehty nebo extravagantní vzory? Ať je odpověď jakákoliv, jedno je jisté. Každá žena touží po dokonalých nehtech, které budou nejen zdravé a krásné, ale zároveň vystihnou její osobnost a náladu. Takových nehtů můžete docílit, jak klasickým lakováním, tak i zdobením, které je stále populárnější. Výborně se hodí hlavně ve chvíli, máte-li vyrazit na společenskou akci, takže si v článku postupně rozebereme některé druhy zdobení.

Kombinace několika barevných laků patří stále k nejpopulárnějším metodám zdobení nehtů. Poměrně rychle a jednoduše, tak docílíte zajímavého vzhledu vašich nehtů. Také můžete využít razítek na nehty. V takovém případě získáte krásné zdobení za pár sekund. Stačí si jen vybrat vzory, které se vám líbí, zvolit barvu laku, obtisknout vzor na nehet, a je to. Podívejte se na více informací zde.

Pro zkrášlení nehtů, se často používají i nálepky na nehty, které si stačí zakoupit a nalepit na nehet. Po aplikaci stačí nálepku přelakovat bezbarvým lakem. Před samotným nanesením samolepky, je však nutné nehty důkladně očistit a odmastit. To zajistí, že pak budou nálepky lépe držet.

Další variantou je Air-Brush zdobení, které vám na požádání provedou v každém dobrém nehtovém studiu. Tvorba vzoru probíhá za pomoci stříkací pistole s jemným rozstřikem, a také nejrůznějších šablon s komplikovanějšími vzory. Na nehtech, tak lze vytvořit prakticky cokoliv.

V případě, že chcete být naprosto in, dejte vašim nehtům 3D rozměr. Pro 3D zdobení nehtů se používá akrylový prášek, kterým se na povrchu nehtů vytvářejí požadované trojrozměrné motivy. Škála vzorů je opět velmi široká. Od kytiček nebo vlnovek až po obrázek Hello Kitty. Záleží jen na vás.

Jakým způsobem si ráda zdobíte nehty?Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte