BudKocka.cz logo

Gelové nehty - fotogalerie na rok 2024

Nehty Krása Gelovky Veronika 22. ledna 2020
gelové nehty

Gelové nehty jsou stále velmi oblíbené a to hned z několika důvodů: nehty vypadají skvěle, můžete si je snadno připravit doma, můžete si jakkoliv ozdobit a také nejsou vůbec drahé. Chcete vědět, jaké budou trendy pro rok 2024? Podívejte se na více informací.

Rok 2024 bude plný kreativity

Nail art bude plný kreativity a inovací. Ať už se jedná o různé vzory (květinové, obrazce nebo napodobující kůži) nebo o jednobarevný lak, který bude doplněn drobnými obrazci nebo kresbami v různých barvách. Důležité je být originální a tím pádem i in. Stačí se podívat na fotogalerie gelových nehtů na netu.

Krátké nebo dlouhé nehty?

originální gelové nehty

Možná váháte, jak dlouhé nehty budou trendy příští rok. Odpověď je snadná, mějte takové nehty, na které se cítíte a na které máte odvahu. Obecně ale budou v módě spíše kratší nehty, tak jako tomu bylo letos u přírodních nehtů. Důležité je mít gelové nehty dobře udělané.

nehty - francie + ozdoby

Můžete mít dlouhé nebo krátké, záleží, jak vám to vyhovuje.

Gelové nehty můžete vyměnit i za přírodní

gelové nehty

Pokud se vám omrzely gelové nehty, nechte si přírodní nehty. Příští rok, stejně jako letošní poletí nude nehty nebo francouzská manikúra. Decentní úprava nehtů se hodí nejen do školy, ale i do práce. Extravagantní nehty využijete i párty, na dovolené nebo pokud se jimi chcete chlubit na nějaké show.

Nezapomeňte na ozdoby

Na nehty se krásně hodí různé ozdoby, ale důležité je s nimi to nepřehánět. Stačí vždy si jej přilepit nebo nakreslit jen na jeden nebo dva nehty na ruce. Klidně si ale můžete nalakovat motiv i na každý nehet. Záleží pouze na vaší šikovnosti a trpělivosti. Oblíbená jsou témata přírodní, neutrální a fascinující.

Už víte, jaké nehty budete chtít mít v roce 2024? Pochlubte se v diskuzi.Názory k článku


nádhera prostě hezké =D
Greata, 29. ledna 2015

Víc fotek není?
Simča, 8. září 2016

Napište, co si o tom myslíte