BudKocka.cz logo

Ladybox dorazil i do Česka – objevte skrytá překvapení

Krása Kosmetika Trendy Martina 7. ledna 2013
překvapení

Slyšely jste už o balíčcích, které obsahují luxusní kosmetické produkty? Takzvaný LadyBox zažívá obrovský boom nejen ve světě, ale také v České republice. Krabičky krásy, jak se jim často přezdívá, mají každý měsíc různý obsah. Ten není vyzrazen až do doby, než si balíček sama otevřete. Čeká vás tedy úžasné překvapení a opravdu bohatá dávka kvalitní kosmetiky. Podívejte se na recenzi.

LadyBox vás nikdy nezklame

Tvůrci projektu ví, čím ženám vyrazit dech. Lady Box je navržen pro jejich maximální potěšení – elegantní krabička, kterou zdobí růžový monogram LB je zevnitř polstrovaná. Těšit se můžete také na krásný dopis s pečetí od tajemné Lady. Nemusíte se bát, že by se vevnitř ukrývaly jen nepoužitelné vzorečky. Jak se již zákaznice přesvědčily, LadyBox obsahuje minimálně jedno plné balení přípravku, ale také různé menší provedení a vzorečky, které nezklamou.

ladybox

Foto: ladybox.cz

Ne vždy vás však obsah ohromí, každému vyhovuje něco jiného a tvůrcům se pravděpodobně za tuhle cenu nikdy nepodaří uspokojit všechny ženy, které si Lady Box objednávají. To, co zrovna vám nesedí do vkusu, můžete použít jako skvělý dárek pro kamarádku, sestru, maminku či kteroukoliv ženu, které produkt bude vyhovovat.

Projekt LadyBox je v zahraničí zcela běžnou záležitostí, v České republice však byl odstartován až minulý rok v říjnu. Už teď však můžeme říct, že se kosmetické boxy těší u českých žen a mladých dívek veliké oblibě. Od října vyšly již 3 krabičky krásy a zvláště ten prosincový byl podle průzkumů pro uživatelky překvapivý a mimořádně přínosný.

Co říkáte na svíčku se šperkem uvnitř? Jedná se o ideální dárek.

Co všechno je možné v Lady Boxu nalézt?

Cena Lady Boxu je podle všeho velice příjemná. Za 299 Kč včetně poštovného obdržíte v jednom balení výrobky mnohonásobně vyšší hodnoty. V říjnu se v balíčku objevilo plné balení BB Creamu od Garnier, jehož cena už činí dvě třetiny samotné ceny Lady Boxu. První balíček mohl potěšit také vzorkem laku na nehty značky Color Club, snídaňové směsi od Iswari i plného balení bioaktivního obnovovacího séra od Nobilisu v hodnotě 499 Kč.

listopadu jste se mohly obdarovat například toaletní taškou od Fleur de Sante, plným balením tělového mléka Fruit de Noel značky Yves Rocher, které mělo v LB svou premiéru a na trh bude teprve uvedeno. Také řasenka této značky nebo energetické kakaové mléko od Iswari si našlo mnoho příznivkyň.

Jak již bylo zmíněno výše, prosincové vydání LadyBoxu překvapilo řadu uživatelek – některé příjemně, jiné méně. Namísto předchozích krabiček dorazila kosmetika tentokrát v pytlíčku, což bylo o to zajímavější. Také dopis překvapil svým vzhledem. Snad největší úspěch měl čistící pudr Dermatologica daily microfoliant, který po smíchání s vodou vytvoří dokonalou emulzi, která jemně vyhladí pokožku vašeho obličeje a sjednotí její tón. Plné balení produktu vás vyjde na 1345 Kč. Velice potěšilo také plné balení tělového másla Milk and honey od značky NevO Dead Sea Spa v hodnotě 700 Kč.
Všechny výrobky z LB lze zakoupit také v LadyBox obchodě za zvýhodněnou cenu.

Kde si mohu svůj LadyBox objednat?

Navštivte stránku www.ladybox.cz, kde naleznete více informací o Lady Boxu, spoustu zajímavostí či výrobky za zvýhodněnou cenu, a kde si také můžete svůj LadyBox objednat. Prodej lednového vydání byl zahájen již tento týden, již brzy se do prodeje dostane také LB pro únor, březen a duben. Pokud vás krabička krásy zaujme, lze si objednat předplatné na tři, šest nebo 12 měsíců za zvýhodněnou cenu.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte