BudKocka.cz logo

Svíčka se šperkem uvnitř jako překvapení

Doplňky Šperky Stříbro Eliška 18. července 2023
svíčka se šperkem uvnitř

Chcete neobyčejný dárek pro maminku, sestru, dceru nebo pro sebe? Co říkáte na svíčky, ve kterých je schovaný uvnitř šperk? Překvapte nejen svíčkou s krásnou vůní, ale i stříbrným šperkem... Zobrazit více informací.

Ve svíčce je elegantně schovaný šperk, čímž potěšíte obdarovanou rovnou dvakrát. Která z nás by neměla ráda jak svíčky, tak i šperky?

✅ Co je svíčka se šperkem?

Ručně vyrobená vonná sójová svíčka v sobě ukrývá stříbrný šperk a potěší tak každou ženu. Svíčku stačí mít několik hodin zapálenou a po pár hodinách už se šperk může vyndat. Podívejte se zde na postup.

Svíčka + šperk => velké překvapení (dvojitá radost)

svíčka se stříbrným šperkem uvnitř

Svíčka se stříbrným šperkem uvnitř. Získáte ji v tomto obchodě

Co tam najdete? Šperk!

Ve svíčce se nachází stříbrný šperk. Můžete si vybrat z mnoha různých druhů. Mohou tam být tyto šperky:

Stříbrné šperky ryzosti 925/1000 jsou vyrobeny v České republice firmou Olivie. Jedná se o jednoho z největších výrobců šperků ze stříbra v Česku. Vyrábí stříbrné šperky pro ženy, muže i děti. Prstýnky, náramky, řetízky, náhrdelníky, náušnice s různými motivy (např. tlapky, srdce, panda, anděl, kočka) nebo osazením (např. perla, achát, zirkon, granát).

Právě svíčky se šperkem uvnitř patří mezi jejich nejoblíbenější produkty. Jedná se o unikátní dárek, který se zalíbí všem.

přírodní svíčka s překvapením

Přírodní svíčka s překvapením. Získejte tento originální doplněk v tomto obchodě

✅ Jak funguje svíčka se šperkem?

1. Zapalte si svíčku zápalkou nebo zapalovačem (resp. její knot), tak jako v ostatních případech.
2. Nechejte ji několik hodin hořet, budou to zhruba čtyři hodiny.
3. V tu chvíli část vosku odhoří a zbytek bude dostatečně tekutý.
4. Pomocí pinzety vyjměte pytlíček a ten umístěte na nějakou pevnou plochu.
5. Chvíli počkejte, dokud vosk nevychladne.
6. Ochranný obal pomalu rozbalte a v něm naleznete svůj šperk.

svíčka se stříbrným šperkem uvnitř

Stačí otevřít krabičku, vyjmout víčko a připravit originální svíčku

Svíčku nikdy nenechávejte hořet bez dozoru a nesahejte rukou nebo prsty do horkého vosku.

❤️ Pro koho se svíčkové překvapení hodí?

Tento netradiční dárek potěší každou ženu. Ta si nejprve řekne, zase svíčka, obyčejná svíčka, ale nyní je to zcela jinak. Ve svíčce se nachází pečlivě zabalený šperk, který jí udělá další radost během hoření svíčky.

Pro koho zvolit tento dárek?

svíčka pravý stříbrný šperk

Svíčka a pravý stříbrný šperk potěší každou ženu. Získáte ji v tomto obchodě

Pokud hledáte vhodný dárek k narozeninám, ke svátku, k Vánocům, k výročí nebo jen tak, touto krásnou svíčkou neuděláte chybu.

✅ Svíčky jsou ručně vyrobené

Svíčka je vyrobena z přírodních složek. Jde o ekologický sójový vosk, k němuž jsou přidány esenciální oleje (citrónová tráva a bergamot). Při hoření svíčka má velice příjemnou vůni, která se nese celým prostorem kolem ní.

Nádherná vůně připomíná posekaný trávník ve spojení s tóny citrónu, limetky a dalších citrusů, bylinek a koření.

Sójová svíčka s překvapením o objemu 250 ml a hmotnosti 175 g dokáže hořet 35 - 40 hodin.

svíčka se šperky uvnitř

Svíčka se šperky uvnitř je dokonalý dárek. Získáte ji v tomto obchodě

Nenachází se v ní žádná chemická barviva, herbicidy, aditiva, palmový olej nebo parafín. Rovněž knot je zdravotně nezávadný, je to nebělený bavlněný knot. Dóza se uzavírá na silnější dřevěné víčko.

Svíčky jsou vyrobeny ručně v České republice. Každá svíčka je originál a jsou na nich takové jakoby mokré skvrny, které vznikají při ruční výrobě. Vyrábí je Eva Vontrobová, která je nedoslýchavá.

Kdo je Eva Vontrobová?

Eva byla pilnou studentkou, které se na střední škole otočil ze dne na den celý svět. Znenadání přestala slyšet. Po dlouhých dvou letech se dozvěděla svou diagnózu Auditory neuropathy, kterou „slyšela” jako jediná v naší republice.

Slyší zvuky, které nerozpoznává, slyší hlas, kterému nerozumí, slyší hluk, který nedokáže k ničemu přiřadit... slyší nějaký zvuk, který díky poškozenému sluchovému nervu, je pro ni nerozpoznatelný.

svíčka se šperky uvnitř

Co kus, to originál, který překvapí a potěší

Po dlouhých šesti letech se s tím smířila a začala s workoholismem znovu. Našla si nové přátele, seznámila s komunitou neslyšících, tlumočením atd. Věnovala se studování, získala titul v oboru Mikrobiologie a biotechnologie a porodila dvě děti.

Následně Eva chtěla najít cíl a pocit naplnění, což byly právě svíčky a jejich výroba. Začala je sama tvořit a postupem času prodávat se svým otcem na trzích.

Nákupem svíčky přispíváte Svazu neslyšících a nedoslýchavých ČR. Z každého výrobku k nim putuje část zisku a vy jim tak svým nákupem pomůžete.

✅ Jaké má výhody a nevýhody?

Podívali jsem se na zoubek těmto svíčkám. Na jejich pozitiva a negativa. Některá z nich vybíráme.

Jaká je cena za svíčku s překvapením?

Cena za svíčku se šperkem není vůbec vysoká. Ověřte si zde nejnižší cenu. Kromě toho, že si zakoupíte české výrobky, podpoříte Svaz neslyšících a nedoslýchavých lidí a samotnou tvůrkyni Evu Vontrobovou.

svíčka se stříbrným šperkem recenze

Kvalitní svíčka se šperkem uvnitř vypadá celkem obyčejně, ale schovává v sobě šperk. Získáte ji v tomto obchodě

E-shop nabízí pravidelné akce a slevy a vy tento originální dárek můžete pořídit za nízkou cenu. Vyberte si zde z bohaté nabídky.

Zkušenosti a recenze jsou na uvedené svíčky a šperky velice pozitivní. Rozhodně stojí za koupi jako dárek, který překvapí a potěší každou ženu.

✅ Kde svíčky se šperky koupit?

Tyto originální svíčky se stříbrnými šperky levně koupíte v tomto e-shopu. Obchod se specializuje na výrobu stříbrných šperků krásných tvarů a motivů. K výrobě používají stříbro ryzosti 925/1000. Většinu produktů mají skladem za nízké ceny.Foto: olivie.cz

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte