BudKocka.cz logo

Česká Miss 2014 má svou vítězku! Stala se jí Gabriela Franková z Brna

Krása Novinky Zábava Veronika 30. března 2014
česká miss 2014

29. března 2014 se konal desátý ročník soutěže krásy, která se jmenuje Česká Miss. Letos opět soutěžilo deset mladých žen o titul krásy. Která nakonec usedla na trůn krásy? Jak to nakonec dopadlo a co se dělo během celého večera se dozvíte v této zprávě.

Celý sobotní večer jste se mohli dívat na deset krásných dívek, které se snažily co nejlépe předvést. Nechyběla klasická součást, jako je promenáda v plavkách a večerních šatech, společný tanec nebo rozhovor s moderátorem. K tomu navíc se ukázala i část s domácími pracemi a představení ze soustředění na Mauriciu.

Během slavnostního večera Česká Miss jste viděli i známé osobnosti, jako je Karel Gott, se kterým rovnou tančily finalistky, kapela Chinaski, Lucie Bílá, Václav Noid Bárta a Celeste Buckingham. Zlatým hřbetem večera byla italská herečka Sophia Loren, která byla nejen předsedkyní poroty, ale také vítězku korunovala. Celým večerem provázel Libor Bouček.

Kdo v České Miss zvítězil?

Na prvním místě se umístila Gabriela Franková, na druhém místě jako Česká Miss World 2014 Tereza Skoumalová a třetím místě jako Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská. O vítězce hlasovali diváci prostřednictvím SMS zpráv v průběhu slavnostního večera.

1. místo - Gabriela Franková - Česká Miss 2014

Gabriela Franková (20 let) pochází z Brna, kde vystudovala gymnázium. Po něm začala studovat na Vysoké škole ekonomické v Praze, ale většinou bydlí v Olomouci společně se svým přítelem. Mezi její záliby patří hra na klavír, tanec, sport, cestování a modeling. Miluje poznávání cizích kultur včetně ochutnávání exotických jídel a cizí jazyky.

2. místo - Tereza Skoumalová

Tereza Skoumalová (23 let) pochází z Ostravy, kde studovala střední zahradnickou školu. Poté se rozhodla studovat dále produkční zahradnictví na České zemědělské univerzitě. Mezi její záliby patří latinskoamerické tance, sport, květiny a příroda. Chtěla by jednou mít vlastní ekofarmu.

3. místo - Nikola Buranská

Nikola Buranská (21 let) pochází z Přerova, kde vystudovala střední školu. Nyní studuje Metropolitní univerzitu Praha a na ní veřejnou správu. Mezi její záliby patří cizí jazyky, sport, móda, četba, přítel a rodina. Je cílevědomá, proto se snaží si splnit své sny.

Seznam finalistek

Během večera jste mohli na televizi Prima vidět deset krásných dívek, ale pouze tři zvítězily. Podívejme se tedy na seznam všech finalistek, které se snažily získat vaši pozornost.
1. Gabriela Bendová (22 let)
2. Kristýna Svobodová (21 let)
3. Simona Šimková (21 let)
4. Simona Dvořáková (19 let)
5. Nikola Buranská (21 let)
6. Kamila Bezpalcová (22 let)
7. Tereza Skoumalová (23 let)
8. Veronika Kašáková (24 let)
9. Martina Hlavničková (20 let)
10. Gabriela Franková (20 let)

Všechny finalistky dostanou drobné dárky (např. fotoaparát, kosmetiku, plavky, poukazy, atd.) a vítězky dárky větší (pronájem bytu, pojištění, poukazy, auto, zájezdy, atd.).

Líbí se vám letošní vítězky nebo jste měli jiný tip? Napište do diskuze, která z nich se vám nejvíc líbila.Názory k článku


Mně se nejvíc líbila 2 a 4, z výsledků jsem zklamaná.
Iva, 30. března 2014

mě 4 a 7
tyty, 30. března 2014

Napište, co si o tom myslíte