BudKocka.cz logo

Originální dámské plavky O'Neill

Móda Plavky Léto Eliška 6. dubna 2018
dámské plavky o'neill

Dámské plavky americké značky O'Neill patří k vyhledávaným kouskům, ve kterých se dobře opálíte a rovněž si skvěle zaplavete. Pokud zrovna hledáte ten nejlepší kousek pro vás, rozhlédněte v tomto e-shopu, kde mají skvělou nabídku.

Ať už hledáte jednodílné nebo dvoudílné plavky, určitě neuděláte chybu značkou O'Neill. Bikiny se zavazováním za krkem, na zádech nebo bez zavazování (bandiny) se řadí k oblíbeným trendům tohoto roku. Stejně jako je variabilní horní díl, tak si můžete vyhrát i se spodním dílem. Spodní díl s nohavičkou, šortkami nebo na zavazování se vám bude líbit.

Tipy na dámské plavky O'Neill

plavky o'neill
o'neill
dámské plavky oneill
plavky
dvoudílné plavky o'neill
bikiny o'neill
bikini plavky
dámské dvoudílné plavky o'neill

Plavky O'Neill ocení ženy se štíhlou i silnější postavou. Hodí se totiž pro všechny. Z nových trendů si můžete vybrat přesně podle sebe, protože plavky pro dámy vypadají opravdu krásně. Nechybí jim různé ozdoby v podobě šňůrek, aplikací, vzory nebo zajímavé střihy. Pokud chcete vypadat u moře výjimečně, vsaďte na značkové plavky O'Neill.

Jak vznikla tato značka?

Značka O'Neill byla založena v roce 1952 jako značka oblečení na surfování. Založil ji americký surfař Jack O'Neill v San Francisku. Postupem času se začala zaměřovat i na další módní odvětví. Vyrábí oblečení do vody, k vodě, na hory, volnočasové oblečení a doplňky pro ženy, muže a děti.

Tato značka vyniká kvalitou, skvělými střihy a barvami. Pokud chcete mít něco, co ostatní nenosí, vsaďte na ni.

Foto: urbanstore.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte