BudKocka.cz logo

Pomáhá Green Coffee na hubnutí?

Hubnutí Novinky Lucie 12. června 2013
přípravek

Přípravek na hubnutí Green Coffee se často objevuje na reklamních bannerech se zajímavou větičkou, že můžete zhubnout za 4 týdny až 14 kg. Kdo by nechtěl jen jíst pilulky, sedět doma na zadku, cpát se chipsy a při tom hubnout? Krásná představa, která je snad snem každé ženy a každého muže, které trápí vyšší váha. Že by tohle dokázal tento nový přípravek? No, uvidíme, co ukáže recenze.

Green Coffee - tedy zelená káva je přípravek na hubnutí, který slibuje nemožné. Kromě slíbených 14 kg za měsíc slibuje menší chuť k jídlu, hodně energie a navíc spalování tuků.

Poprvé byl přípravek Green Coffee představen v americké show, kde Dr. Oz představil přípravek, který má také zázračné účinky, ale jednalo se o jiný přípravek. Tento je ale prý také velmi zajímavý.

Jak jste si mohli všimnout v reklamním materiálu, doporučují jej Eva Jánská (dietolog), lékaři a vědci. Avšak není zmíněno, jací jsou to lékaři a vědci...

V podmínkách u přípravku Green Coffee je napsáno, že je ale nutné pravidelně cvičit a zdravě se stravovat, protože za vás tento přípravek sám nezhubne. Je to jen pomocník.

Kde sehnat Green Coffee?

Green Coffee se prodává pouze na internetu, v lékárnách jej neseženete. Na internetu stojí jedno balení 990 Kč, nachází se v něm 800 mg extract Green Coffee a kyselina chlorogenová. Prodejci na internetu tvrdí, že máte záruku v případě, že by přípravek nefungoval.

Názor lékařů

Lékaři jsou obecně proti takovým přípravkům, protože je nezdravé zhubnout za měsíc 14 kg. Navíc takové hubnutí je nemožné a kdyby možné bylo, tak je nezdravé. Zdravě můžete zhubnout za týden až 1 kg, spíš jen 0,5 kg, tzn. za měsíc je to max. 4 kg. Při takové rychlosti by se z vás ten tuk musel přímo vypařovat, což se tak pochopitelně nestane. Navíc jej nekoupíte ani v lékárnách.

Lepší je samozřejmě pomalé a zdravé hubnutí bez nějakých přípravků. Začněte se zdravě stravovat, sportovat a uvidíte, že zhubnete sice pomalu také.

Nezapomeňte na rčení: „Kdo chce moc, nemá nic”.

Máte s pilulkami Green Coffee nějakou zkušenost, tak napište do diskuze svůj názor.Názory k článku


Mně to vůbec nefungovalo a chci to vrátit ale nevím kde. Poradíte prosím?
Iva, 22. června 2013

Mě také vůbec ne a chci to vrátit taky. jak kontaktovat prodejce
petr, 25. června 2013

Ani u mna to nefungovalo,nic som neschudlo,kde mi vratia peniaze, poradte?
aumo, 1. července 2013

Rovněž já jsem nespokojena. Neočekávala jsem obrovské úbytky a brala to jako doplněk ke cvičení a zdravé stravě. Když jsem chtěla reklamovat, řekli mi, že se mám obrátit s reklamací do Varšavy! Poslala jsem mail na uvedenou adresu,kde jsem si produkt objednala, zatím mi nikdo neodpověděl.Nechtějí prozradit ani název a adresu firmy v ČR. Už to je velmi podezřelé, hřeší na to, že se nedají prakticky dohledat a tím nebudou vracet peníze.
Helena, 2. července 2013

Kdo na také nabídky skočí, je ťulpas. Stačí se zeptat svého obyčejného praktického lékaře ne dietologa. Všechno je jen kasamatch pro ťulpase. Já jsem jednou obchod řešil jinačí nabídkou prodejci. Dal jsem mu záruku zaplacení. Požadoval jsem však, aby mne poslal to jedno úžasné balení o němž ak horuje. Ovšem s tím, že mu jej zaplatím a objednám další balení pokud bude pravda to co hlásá. Pokud přípravek bude fungovat a já zhubnu, objednám další. Pokud ne, nebudu mu nic vracet kromě piksli a není pak důvod, aby mi vracel peníze. Jak myslíte, že to skončilo. Standardně. Už se neozval. Takže kdo je trubec, nechť objednává a platí. Myslím, že školné je to dost vysoké. V lekárně v Dělni ulici ten šmejd prodávají za 385 Kč a personál se šklebí na toho kdo to kupuje. Chce to jen používat rozum. Jediný přípravek co funguje je Xenical. Je na lékařský předpis a pod jeho dozorem. Stačí mrákoty?
Balabán, 3. července 2013

Nevěřte jim, nic vám nevrátí. Poslala jsem to na sklad odkud mne to poslali ale vrátili to, že to musím reklamovat v Polsku. Tak jsem to tam poslala. Dodnes nic nepřišlo a už je to už 3 měsíce. Nebuďte hloupí jako já
Míša, 4. července 2013

Vážení,podávám trestní oznámení na podvod Green Coffe,protože mne ujistili, že pokud si objednám balení za 1880 Kč a nebudu spokojená, mohu do 10dnu vrátit bez udání důvodu a vrátí mi okamžitě peníze.Zásilka přišla v nepořádku, jsou chyby v datu spotřeby atd.Vrátila jsem jí na adresu, ze které byla poslanaá, přišla mi zpět jako nepřevzatá.
14dní jsem se s nimi po telefonu a emailech kočkovala, ale bezvýsledně, takže pokud se chcete přidat k mému TO napiště email na , protože když nás bude víc, máme vyšší šance, částka se navýší a už to bude víc než 5 tisíc a to už je trestný čin.
Zdravím a pište.
Alice, 4. července 2013

Zdravím holky, uf teď jste mi právě ušetřili tisíc korun,já koza na to málem skočila :-( Děkuji
Lada, 5. července 2013

Je to podvod. Chtějí na nás vydělat jenom peníze. Zhubnete, ale musíte držet diatu a cvičit.Bez námahy to nejde.
Jana, 6. července 2013

Zdravím všechny naivní osoby. Nebylo vám podezřelé, že nikde není uvedená adresa, kontakt???
Anděla, 7. července 2013

Jsem ráda,že jsem se nenachytala pilulky nikdy nefungovaly a tak nebuďte hloupí díky za všechny komentáře ...

Margita, 9. července 2013

Tak patřím mezi ty, kteří naletěli. Po týdnu jsem měl o kilo navíc. Po třech týdnech žádná změna. Jak je možné postupovat, aby firma dostala na frak? Prosím poraďte někdo.
Děkuji Josef
Josef, 16. července 2013

Taky jsem naletěla a nic nezhubla kam se obrátit aby vrátili peníze.
Renata, 16. července 2013

Co to tady melete….já to beru týden a mám 5kg dole a cítím se naprosto skvěle….musíte to brát opravdu půl hodky před jídlem,jinak to nemá účinnek….takže já jsem spokojená i moje známá co to též bere na hubnutí,tak taky zhubla…..co si o to mysel,fakt nevím asi ubohost ....


Máca, 19. července 2013

Když jsem si všechny názory přečetla, tak jsem objednávku chtěla zrušit, ale SMS nebyla doručena. Už to je divné!!!!!Takže až GEIS PARCEL dorazí, nepřevezmu GREEN Coffe a jsem zvědavá na reakci.No, co mně mohou? Jen jeden komentář je plusový. Ach jo.... Že jsem to ale ťululum - V.
Babka, 24. července 2013

Já též patří k těm, kteří věří reklamě,ale učinek žádný, ani kilo dolů, škoda peněz. Chci to vrátit,ale adresát je Poslko a tak nevím.
Honza, 28. července 2013

Mohu potvrdit, že to jsou podvodníci. Objednal jsem si jedno balení a žádný účinek se nedostavil Dejte si na podobné nabídky pozor. Když jsem svůj negativní ohlas napsal na jejich fórum, nezveřejnili ho.
Adam
Adam M., 30. července 2013

Také jsem zkoušela různé přípravky na hubnutí a vždy bez většího efektu.Před rokem jsem si nechala udělat jídelníček od odborníka a chodím pravidelně na kontroly.Za rok jsem dala dolů 17kg.
Dana, 31. července 2013

Lidičky neblázněte,kdyby něco takového existovalo tak jsme všichni hubený.Povím vám můj příběh.původní váha 126kg a s troškou pevné vůle a bez zázraků mám nyní 87.A jde to jen jídlem né že né.Jsem od přírody lenivá na cvičení.Tak seberte poslední pevnou vůli co vám zbyla a vrhněte se na to bez pilulek a za ušetřené peníze za prášky a koktejly se odmněňte.Kuptesi něco pro radost pro další motivaci.Pa a držím všem hubnoucím palce.
martina, 1. srpna 2013

Jíst prášky, nic nedělat a hubnout? Sci-fi posledních let. Nabídka je lákavá, ale kdo trochu přemýšlí, tak mu musí dojít, že pasivně ničeho nedosáhne.(Tím spíš nějakých 14 kg za měsíc! To by se ten člověk musel odpařovat!!) Pravidelně zdravě jíst, trochu pohybu a omezit cukry a tuky. Dá to sice trochu práce, ale výsledek bude zaručen. Tak hodně štěstí!!
Aggi, 10. srpna 2013

Po mesici ubytek 8kg. Objednavam znovu.
Ja, 11. srpna 2013

Díky za upozornění právě jsem ušetřila 1000kč.
hamaki, 11. srpna 2013

Než jsem si balení za 1880 kč objednala,četla jsem jen samou chválu,že se po tabletách opravdu hubne,bylo to asi vymyšlené.Já samozřejmě nezhubla.Nečekala jsem zázraky,ale doufala,že alespoń pár kilo bych se zbavila,ale i když jsem jedla dietně nic.Ted´čtu články,kolik nás naletělo,chtěla bych vrátit peníze.A jak to ,,Ja".dělá,že má po měsíci 8kg dole???a my ostatní né?!
Jarča, 15. srpna 2013

Jsem na tom stejně,(jako až na jednu vyjímku) Ti píšící recenzi přede mnou.Také jsem se nechala nachytat a ač jsem brala tablety přesně dle doporučení,tedy 1/2 hodiny před jídlem,tak jsem jako pan Josef naopak během týdne ještě kilo přibrala,pak jsem zůstala stát na váze.
Myslím tedy,že by bylo rozumné přidat se k trestnímu oznámení a kterým výše píše paní Alice.
V mém případě šlo o částku 1550,-Kč.


Jitka, 22. srpna 2013

Přidávám se k těm napáleným a naštvaným. Přípravek jsem užívala podle návodu, kila vůbec nešla dolů ba ještě nějaké přibylo. Dokonce jsem se snažila jíst zdravě.Bohužel, jak vrátit peníze marně se snažím zjistit. Další nehorázný podvod na naivních zákaznících. Skutečně by to chtělo trestní oznámení, jako v případě " šmejdů".Eva, 29. srpna 2013

Poměsíci užívání jsen přibral 3kg.Je to podvod a vrácení peněz není kde požadovat.Zpáteční adresy neexistují
kiduch, 3. září 2013

Bohužel jsem též naivka která naletěla,ale mám k tomu i zdravotní potíže,které stále přetrvávají hrozně se mi pořád točí hlava i když přípravek neužívám již 10 dní,nezhubla jsem ani kilo moje částka je 790,-Kč takže se samozřejmě připojím k trestnímu oznámení prosím dejte vědět na koho se obrátit
Evžena, 4. září 2013

Díky všem, kteří se ozvali! Tohle je jediná obrana proti šmejdům!
Honza, 8. září 2013

Zdravím všechny, já také naletěla a nejvíce zhubla má peněženka.Stálo mě to 1280,kč a úbytek kil téměř nulový!!!
Dana, 9. září 2013

Vyhodil jsem 1800,-- za tablety s obsahem 400 mg - účinek žádný !!!!!!!!!!!!!!!!
Šimanski, 17. září 2013

jsem ráda že jste sem něco takového napsali chtěla jsem si je obědnat ale nazor ruším
Jana, 19. září 2013

ja vyhodila 2380kč a zatím nic...je to podvod a jsem naštvaná za svoují hloupost
Lenka, 20. září 2013

Lidi je to lapak na penize take jsem naletěl 1880kčs v čudu.CHtěl bych vidět toho kdo zhubnul
ja ani deko spiš přibral.Nekupovat je to podvod!!!!!
Jan, 23. září 2013

Zhubla jsem, ale ne na kila ale na centimetry. Mám přes boky o 6cm méně z a 6 týdnů. Je ale jisté, že je třeba přidat pohyb. Potom to funguje. Nevím, jestli to není sugesce, ale prášky zasytí a alespoň já jsem si začala hlídat co jím a kdy. Proto mi pomohly a objednávám si třetí balení.

Míla, 23. září 2013

Zdravím všechny COFFIKY ,za 1630kč jsem si objednal dávky na 2měsíce,po měsíci jsem úplně v pohodě přibral 1,5kg,takže dávku na druhý měsíc jsem už ani nenačínal,nyní budu shánět kam to poslat,aby mi vrátili peníze.Ty dva kladné komentáře jsou podle mne smyšlené.
Hubert, 30. září 2013

Taky jsem byla tak **** a objednala si. Když se mně po měsíci peníze nevrátily, tak jsem zavolala na tu linku odkud si ověřovali objednávku. Bylo mně řečeno, že musím doplnit jak jsem to brala, jak dlouho, co jsem jedla a další kecy a potom, že bude moje reklamace vyřízena. Jsem ******* sama na sebe, že jsem tak ****** a vyhazuju prachy, ale ještě tam napíšu. Je to skutečně do Varšavy, takže ještě vyhodím poslední peníze za poštovné a uvidím.....
Strelicia, 5. října 2013

ja nevim jak vy. ja jsem za 2 mesice zhubla 5 kg. Brala jsem take tablety ze zelene kavy. Objednam si znovu.
MIRKA, 9. října 2013

asi to nefunguje-nic jiného neslyším,kdyby se to bralo jak má,tak zhubnete.Víc pijte a mějte trochu pohyb a uvidíte sami.Já si objednala další balení.
Stefka, 9. listopadu 2013

Tedy nevim, jak vy, ale já to beru teprve 3 dny a uz mám nejmíň kilo dole, zásadní je vypít alespoň 2 litry vody denně a pravidelně jíst, alespon 3x denně a brát tablety podle návodu.Lidi, co blázníte, prášky na hubnutí neexistují, je to jen doplněk stravy, který umožnuje zrychlit metabolismus a zmírnuje pocit hladu.Taky jsem naletela téhle pofiderní firmě a koupila za velké peníze. Zelenou kávu koupíte jinde a levněji, stačí vědět, že by 1 tableta měla obsahovat alespoň 500mg.
Andrea, 9. listopadu 2013

Tieto tabletky sú riadna blbosť a hlavne podvod..Najlepšie sú ( aj keď majú x vedľajších účinkov) Reductil, Xenical,Lindaxa a spol...Avšak bez pohybu to nejde ľudia. Teda ide ale o najmenej polovicu pomalšie tj. za mesiac namiesto 4-5KG len 1-2 :)
Tana, 12. listopadu 2013

Adresa pro vrácení je v Polsku: Massive Dynamic Sp. z o. o.. Nowogrodzka 23,00–511 Varšava, Polsko. Napiště reklamační dopis volnou formou a požadujte také navrácení přepravného, které zaplatíte za odeslání do Polska.

Mimochodem, ten výrobek je vyrobený v Číně, prodávají ho Poláci a už jsou v hledáčku Policie, protože někomu to způsobilo vážné zdravotní potíže.
Martina, 13. listopadu 2013

Podvod, podvod, podvod. Vážení stačí se přestat přežírat a jíst v intervalu cca po 3 hodinách v malém množství a co nejvíc bílkovin a málo sacharidů (uhlohydráty). Vypít cca 2 litry vody denně, trochu víc pohybu a je to. Já měl 110 kg a za 90 dní jsem shodil 18 kg. Jo a nežrat tučné maso, bílé pečivo, houskový knedlík, hranolky a radši si dejte rybu a zeleninu.
Honza, 14. listopadu 2013

NECHÁPU PROČ PŮL LIDÍ PÍŠE TAK A JINÍ ONAK.. ZKUSÍM TO ALE NAROVINU VÁM ŘEKNU CHCI U TOHO CVIČIT JÍST JAK MÁM A PAK UVIDÍM VÝSLEDKY JE JASNÉ , ŽE KDYŽ BUDU SEDĚT DOMA BRÁT PRÁŠKY TAK JE JASNÉ ŽE NEZHUBNU LIDI VZPAMATOVAT SE A DĚLAT U TOHO NĚCO ..NEMUSÍ TO BÝT ZÁZRAK A MOŽNÁ NENÍ:)
karolína, 20. listopadu 2013

Já jsem si green coffee tablety již potřetí objednala přes slevomat asi za 300 korun. Užívám je už tři měsíce a mám deset kilo dole aniž bych nějak upravovala jídelníček nebo sportovala více než dřív. Je pravda, že čím déle je užívám, tím pomaleji jdou kila dolu ale furt lepší než nic. :)
Danča, 26. listopadu 2013

chci se pridat,na trestni oznameni,kdo to tady ma nasatrost? Misa
Misa, 3. prosince 2013

ja uz jsem je taky prevzala a po tydnu nic
alca, 15. prosince 2013

Jsem další v řadě napálených, vážně to nefunguje a mám pocit, že se vyskytly zdravotní potíže, které jsem dřív neměla a navíc i pár cm v pase navíc. Dovolat se nedá, není kam napsat!
Pokud někdo podá trestní oznámení, s radostí se přidávám!!!
Hanka, 17. prosince 2013

Též jsem se nechal napálit a když voláte zpět na konzultační středisko tak to vyzvání a nechají vás čekat aby ještě trhli za telefonování !
Míla., 4. ledna 2014

Pracuji jako nutriční poradce a musím vám všem říci, že cesta je jen jedna. Úprava jídelníčku a alespoň troška pohybu.
Zdravé hubnutí stojí na bíklovinách a pitném režimu. To je ovšem individuální a odvíjí se od váhy a pohlaví. Držím všem palce. Alena
Alena, 9. ledna 2014

Jak naivní a hloupí národ jste!!
Je to doplněk stravy, u kterého musíte cvičit a né sedět na zadku!!
Opravdu nechápu o jakém trestním oznámení tady mluvíte!!
Lupejte prášky, jezte jak máte a hýbejte se!!!
Je mi z vás všech blivno.

84.242.103.83

Katka, 10. ledna 2014

Včera jsem si tento výrobek objednala, bohužel až dnes čtu recenze. Stojí mě to 1290 Kč na měsíc. Volala mi nutriční poradkyně té firmy a ptala se mě kolik chci zhubnout, kolik vážím atd... Přesvědčila mě, tak snad jsem neudělala kravinu. Prachy utrácíme i za horší věci.
Lucie, 22. ledna 2014

Další bl*ec mezi vámi. Vidina velkého ubytku váhy mě připravila o peníze a ne o kila.Čím jsem starší tím bl*ější a nas*aná!!!
DRAHA, 26. ledna 2014

může mi dát někdo email na reklamaci *** obyčejných tabletek Green coffe?? chci to reklamovat a poslat zpátky dík
Daniela, 27. ledna 2014

no tak děkuju za vaše komentáře.v brzké době čekám poštu s timto přípravkem,ale ted su 100% přesvěčená že to nepřeberu.
rozária, 1. února 2014

Je zvláštní, že na stránce, kde prodávají Green Coffee na tento přípravek pějí jen samou chválu a zde čtu většinou negativní ohlasy. Že by si ty pozitivní reakce psali sami? Opravdu mi nepřijde možné, aby někdo zkubnul 14 kg za 4 týdny. Jediná rada: nežrat ( jíst pravidelně a zdravě ). Já jsem zhubla 6kg za 2 měsíce jen tím, že jsem nastoupila do práce a tam se opravdu naběhám :-)
Zuzka, 18. února 2014

Hm,tak po přečtení těhlech komentářů mám jasno.Já se právě hejbu až moc,jídlo mám taky upravený a stejně ani kilo dole (asi měsíc) tak jsem zklamaná.
aašpelu, 26. února 2014

Díky za pobavení, bylo to prospěšné, poučné i zábavné.
Evina, 28. února 2014

Mam 110kg . 1.3 jsem to zacla brat . 1.4 dam vedet kolik slo dolu . Lenka
Lenka, 2. března 2014

Vyzkoušela jsem přípravek a zhubla jsem za 14 dní o 5 kg. Objednala jsem si další 2 balení, ale poslali mi než jedno za cenu dvou. Jedná se nepochybně o nějakou nekalou firmu, protože jako jediní z internetových firem neposílají ani účet, ani fakturu. Takovému přípravku se nedá vůbec věřit, protože ani ztracené peníze nenahradí ztracené zdraví, pokud je takto neseriosní přístup k zákazníkovi dá se předpokládat, že ani dodávaný přípravek nebude kvalitní.
Viky, 6. března 2014

Nezlobte se na mě, ale když tak sjíždim net a koukam na green coffe i od jiných výrobců jo tak 800 mg extract Green Coffee mi přijde dost málo vzhledem k tomu že to je 80mg na jednu tabletu . A ještě ke všemu za ty prachy ???? nejsem blázen!!! To si to radši objednám za 300,- kč se 4000mg což je 400mg na tabletu no ne ??
Lucka, 11. března 2014

Já jsem si take koupila pripravek,a efekt zadnej!!!!Naopak jsem pribrala 4kg navic,ani deko jsem neshodila!!!!Je to pouze blba reklama,a jak tahat z lidi penize!!
Petra, 15. března 2014

Tak to je dobry dnes jsem si převzala 5 balení a teď čtu tohle paráda jeste ze jsem právnická jestli to nepomůže tak bude haloo
Sokolová, 17. března 2014

jj,placebo efekt asi nejspíš taky zafungoval,ale pokud se nebudete hýbat a alespon trochu normálně stravovat,tak Vám-nám žádný pilulky na světě stejně nikdy nepomůžou
markyta, 19. března 2014

chtela bych se vas vsech zeptat zda po objednavce volaji a jeslti ano ,zda staci jim rict ze uz nemam zajem a objednavka se zrusi?
poppy, 19. března 2014

Také já bloud jsem uvěřila,že mně Green Coffee pomůže dát pár kilo dolů,bohužel,ani deko.Užívám přesně dle návodu,nesedím jen na zadku,ale cvičím a celkem mám pohybu až až.Možná,že pilulky někomu pomohou,mně však ne!!!!
Beďka, 24. března 2014

Taky jsem naletěla. Samozřejmě že jsem nezhubla! Navíc mně přišlo divné, proč obsah tobolky je bez jakékoliv chuti, vůně či barvy, když se jedná o výtažek ze zelené kávy. Je tam totiž pouze polohrubá mouka !!!
Hana, 27. března 2014

Ahoj Lenko.četla jsem tvuj komentař.Je to už měsíc co prášky bereš.Jak to vypadá??? Máš něco dole??? prosím dej vědět..
Zdeňka, 4. dubna 2014

ahoj zatím beru 6 den a nic pohybu mám dost 3 krát týdne to je dost tak jsem zvědava co bude dál
IVA, 3. května 2014

Ahoj Ivko.Myslím že jsi se take nechala okrást.Já je tedy nekoupila.Vím o prášcich které zaručene zaberou.Stojí stejně jako toto blbe kafe.Jenomže mě je už doktorka napsat nechce-možná už nemuže.Měla jsem je psane už 4x.během 5 let.A tak čekám na zázrak a kg stále nic :-).Vule je fuč a nikdo semnou do hubnuti nechce jit.Take bych potřebovala nějakou podporu.Pokud chceš vědět vic tak napiš
Zdeňka, 4. května 2014

Řadím se do řady naivních.Přibrala jsem i přes dodržení všech dietních opatření, co dělám již leta. A doufám, že to byl již můj poslední úlet. Zdravím všechny , co chtějí zhubnout a nejde to,zázraky se nedějí. A přírodu nezměníme. Evča

Evča, 20. května 2014

A ještě -adresa v PLR též neexisteje, čili podvod ve velkém.Evča
Evča, 20. května 2014

Přidávám se k Vám,přítel mi to objednal zaplatil 1880kč a ani deko dole.Psala jsem jim na meil a dali mi adresu do PLR.Ted mam vse sepsané podle osnov,které mi napsali a dnes odesílám.Když ctu tady to vsecjno,asi to bude zbytečné.Určitě bych je za to trestala! Jsem na mateřské a mam almužnu a takovej podvod.
Ilona, 9. června 2014

Děkuji za Vaše názory. Dnes mě bylo voláno a překecáno na výhodnější balení. Po dlouhem přemlouvání jsem to odsouhlasila. Hnes po hovoru jsem šla na tyto stránky(které jsem dříve neviděla) a z hrůzou zjistila, jsem jsem málem vyhodila 1880kč z okna. Volala jsem zpet na to číslo a objednávku zrušila...slečna už nebyla tak milá a snad to vyřídí v pořádku. děkuji za vaše názory ještě jenou!!!! jdu se raději hýbat a pravidleně jíst...P.
PetraX, 8. července 2014

Koupila jsem, využívala, přibrala kilo :-) Poslala jsem nejprve na adresu odesílatele, balíček se vrátil s tím, že mám odeslat na adresu do Polska. Nečekala jsem, že se mi peníze vrátí, ale dnes je mám na účtě, včetně poštovného!!!!! Podmínkou na vrácení peněz je, že odešlete prázdnou krabičku od "léků". K tomu připíšete dopis, kolik jste vážili před kůrou, kolik po, že jste dodržovali pitný režim a alespoň dvakrát týdně měli pohyb. Vítají prý fotky před a po užívání, ale ty nejsou povinné. Už jsem peníze oželela, takže pro mne dnes na výpise příjemné překvapení.
Gábina, 17. července 2014

Jsem jedna nenapravitelná blbka.Objednala jsem si v dubnu 1 balení - 60 tabl. na měsíc za 1 580,--Kč s vidinou zhubnutí o 10 kg.Zhubla jsem jen 2 kg a tak jsem to reklamovala podle pokynů v Polsku s tím,že chci vrátit peníze, neboť jejich reklama je klamavá a to je trestné.Pokud peníze nevrátí do měsíce - celý případ dostanu do TV ČT 1-Černé ovce.Nevím, co zabralo,ale peníze ve lhůtě mám na účtě i když jen 1 440,--.Nevím proč - asi si strhli příspěvek na další reklamu. Už nikdy více takto hubnout,lepší je si rozbít ústa a srkat brčkem-je to zadarmo.Nevěřte jim,kdyby to fungovalo,tak nebude v USA tolik obézních. NEOBJEDNÁVEJTE - NEVĚŘTE.
Jarka, 18. července 2014

Ahoj otylí bratři a sestry. S vahou též bojují léta, ale potreboval bych léky na silnou vůly a b. Teď jsem volal na jakousi infolinku, abych se informoval, jak je to s vracenim peněz. I kdyz bylo číslo 228881344, tedy pevná linka do Prahy, zvedla to slovenda a chvěla sa rozpravat, prečo jsem nespokojeny. To mi začalo byt divné, tak jsem to preventivně položil. Za 2minty 150,-Kč. Treklamace, aby nebyly dražší, než ty pilule. Možná, ze člověk zhubne beěhanim po soudech a myslí to s naámi dobře.
Mikibûček, 6. srpna 2014

Bacha, Googlujte. jde o velky podvod. Stejna firma jako podvod NIDORA a jinde hnusne vymyslene blajzy, ktere z lidi tahaji penize a na webu jsou fingovany vsechny komentare i reference. Jsou to kradene fotografie z jinych stranek. Lidi se tam najdou a nevedi jak se branit. Pak pisou na fora, no i tam jin nepomuzou - nikdo. Nikdo nevi jak to zastavit. jsou cez web,neodhaluji adresu, nikto nevi kdo to je.
Trzalka, 5. září 2014

Napište, co si o tom myslíte