BudKocka.cz logo

Energy kaše vám dodá dostatek energie

Články Novinky Soňa 25. února 2019
restart energy kaše

Potřebujete energii před sportovním výkonem, po sportovním výkonu nebo při učení nebo řízení? To se vám bude hodit Restart Energy kaše, kterou výhodně koupíte. Jedná se o lahodnou kaši plnou cereálií, superpotravin a energie.

Energe kaše v sobě zahrnuje 800 mg taurinu a 64 mg kofeinu. Dále v ní najdete superfoods, hořčík a lahodnou chuť. Díky tomu všemu již za pár minut získáte energii před náročným výkonem v práci, posilce, škole nebo za volantem. Podívejte se, jak přesně funguje.

Proč koupit Energy kaši?

Tato unikátní kaše v sobě skrývá plno látek, které vám dodají dostatek energie. Kromě taurinu a kofeinu k tomu přispějí i superpotraviny (např. chia semínka, kustovnice čínská) a hořčík. Navíc je oslazena sladidlem ze stévie.

restart energy kaše

Jak kaši připravit?

Příprava Energy kaše je velice jednoduchá. Stačí se řídit návodem, který je uveden na obalu.

Tyto instantní kaše nejsou vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, protože obsahuje kofein a taurin.

restart energy pohanková kaše s vanilkovou příchutí

Energy pohanková kaše s vanilkovou příchutí - získáte v shopu

Kdo ocení Restart Energy kaši?

Co Energy kaše obsahují?

V těchto Restart Energy kaších najdete plno zajímavých látek, které jsou pro dodání energie zásadní. Navíc ve složení nechybí ani hořčík, chia semínka a další látky. Všechny kaše neobsahují všechny složky. Na kompletní složení se můžete podívat níže, můžete se taktéž podívat na webovou stránku výrobce s bližšími informacemi.

restart energy pohanková kaše s čokoládovou příchutí

Energy pohanková kaše s čokoládovou příchutí - získáte v shopu

Taurin je aminokyselina, která stimuluje mozkovou aktivitu. Zlepšuje výkonnost a zároveň oddaluje únavu.
Kofein je oblíbený stimulant, který podporuje naše koncentraci, máme více energie a díky kterému jsme déle vzhůru.
Hroznový cukr dodává rychle energii, tento jednoduchý sacharid se rychle dostane do krve a použije jako energie.
Hořčík je minerální látka pomáhající k menší únavě, normální funkci svalů a působí na nervovou soustavu.

Chia semínka obsahují řadu cenných látek včetně omega-3 nenasycených mastných kyselin. Mají vliv na regeneraci, dodávají sílu a zlepšují výdrž.
Goji posiluje imunitu, dodává energii, zpomaluje stárnutí, snižuje krevní tlak a obsahuje řadu pro tělo významných látek.
Maca podporuje imunitu, podporuje vytrvalost a zdraví. Obsahuje vitamíny, minerály, aminokyseliny a mastné kyseliny.

restart energy jáhlová kaše s jahodovou příchutí

Energy jáhlová kaše s jahodovou příchutí - získáte v shopu

Jaké mají složení?

Pohanková kaše s vanilkovou příchutí: pohankové vločky, rýžová mouka, hroznový cukr, goji, cukr, taurin, chia semínka, vanilkové aroma, hořčík, kofein, steviolglykosidy

Pohanková kaše s čokoládovou příchutí: pohankové vločky, rýžová mouka, hroznový cukr, cukr, maca, taurin, chia semínka, hořčík, kofein, čokoládové aroma, steviolglykosidy, barvivo

Jáhlová kaše s jahodovou příchutí: jáhlové vločky, rýžová mouka, hroznový cukr, cukr, sušené jahody, taurin, chia semínka, jahodové aroma, hořčík, kofein, sladidlo ze stévie

Kde můžete Restart Energy kaše koupit?

Levně je koupíte v oficiálním e-shopu www.restart-energy.cz, kde je pochopitelně mají i nejlevněji. Větší balení vycházejí vždy levněji než menší. Stačí si jen vybrat, ať získáte energii před cvičení, v práci nebo škole.

Máte s těmito kašemi zkušenosti? Jak vám chutnaly a dodaly vám energii? Napište svoje recenze a hodnocení do diskuze.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte