BudKocka.cz logo

Tipy, jak si užít léto a nenudit se

Životní styl Rady Dovolená Volný čas Léto Externí autorka 12. srpna 2012
jak na léto

Léto je tady s ním i nespočet možností, jak si jej skvěle užít. Sluneční paprsky, hudební festivaly a plno dobrodružství. Vydovádějte se, máme pro vás fantastickou inspiraci.

Lenošte

Nezapomínejte v letních měsících relaxovat, natáhněte se na deku a začtěte se do vaší oblíbené knížky, které čtete každé léto. Bez výčitek si dopřejte pohodu a především klid.

Sladké hříchy

Horko je všudypřítomné, proto se vydejte do cukrárny a poručte si velkou porci zmrzliny. Přestaňte alespoň pro tuto chvíli počítat kalorie a vychutnávejte si bez výčitek chladivé osvěžení.

Stanujte

Vyrazte s partou kamarádů do přírody. Postavte si stany a vraťte se zpátky do dětství. Večer si udělejte ohýnek, opečte špekáčky a hrábněte do strun. Nebe plné hvězd, řeřavé uhlíky a typické české písničky vás budou nutit se zasnít. Poslechněte a svezte se na vlně vzpomínek!

Nezapomeňte na repelent proti komárům, klíšťatům a dalšímu hmyzu.

Vyzkoušejte po kousnutí věcičku Zap-Ease.

Vypněte telefon, budík a odhoďte hodinky

Vstávejte až se sama vzbudíte, budete se cítit skvěle. Po dobu prázdnin uložte budík hluboko do zásuvky a užijte si spánku do sytosti. Vypněte telefon a zapomeňte na všemožné povinnosti. Hodinky také nechejte schované, v období prázdnin nepotřebujete být omezována časomírou.

Zapleťte si vlasy a nalakujte nehty

V teplých měsících si pohrávejte s vlasy, tu a tam si je zapleťte do francouzského copu. Odhalená šíje vás zchladí. Vyšperkujte si také nehty, zahalte je to neonového oblečku. Vylaďte si také váš outfit, pokud nenosíte barevné modely, udělejte opak.

Léto je nejzábavnějším obdobím celého roku, proto si jej užijte a hlavně myslete sama na sebe. Kapka sobeckosti je letos trendy.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte