BudKocka.cz logo

Chystáte se na dovolenou? Máme pro vás návod, co vše si vzít s sebou

Životní styl Volný čas Rady Dovolená Léto Externí autorka 10. srpna 2012
na dovolenou

Termín vašeho odjezdu se blíží a vám dělá starost, co si vzít a nezapomenout doma? Hoďte starosti za hlavu, my jsme je vyřešili za vás. Zabalte si podle našeho seznamu a můžete se být jisti, že nic potřebné nezůstane doma.

Osvojte si fantastická pravidla, která využijte při každém balení kufrů. Budete nadšeni, jak vše bez menších problémů naskládáte do kufru.

Balení závisí na délce pobytu a na cílové destinaci. Těžké a nepříliš skladné věci skládejte na dno kufru. Cennou elektroniku ochraňte ochranným obalem nebo jej zabalte do osušek nebo dalšího oblečení.
Zjistěte si kolik kilogramů může vážit vaše zavazadlo, ať zbytečně nepřiplácíte.

Nic důležité nesmí zůstat doma!

Po kousnutí hmyzem se bude hodit rovněž pomocník Zap-Ease.

Za celou redakci vám přejeme nezapomenutelnou dovolenou, samozřejmě v dobrém slova smyslu!Názory k článku


Při dojezdu na dovolenou jsem strašný stresař, takže už tak týden před odjezdem začínám pomalu balit. Doma si zkouším oblečení, co bych si asi vzala a různě to kombinuju,až vyberu pár kousků, které se dají dohromady nosit a mám tak minimum oblečení :) S kosmetikou to řeším tak, že mám od své oblíbené značky cestovní sady, takže šetřím místo a stejně tak si kupuju mini balení šamponu, sprchového gelu nebo kondicionéru. Jen tělové mléko beru klasickou velikost, často se mažu,abych se po návratu z dovolené nesloupala. nikdy nesmím zapomenout na lékárničku, kupuju klasické věci. Vždycky musím mít něco na střevní potíže, ty se mi na dovolené málokdy vyhnou. I když teď jsem začala užívat biopron forte,tak by snad mohl být klid. No uvidíme za dva týdny :)
kajka, 28. července 2014

Napište, co si o tom myslíte