BudKocka.cz logo

Ukažte svou ženskost v letních šatech

Móda Oblečení Trendy Módní tipy Martina 28. srpna 2012
letní šaty

Sezóna letních šatů už je v plném proudu. Pořiďte si proto alespoň jeden model podle aktuálních trendů. Pomůžeme vám vybrat!

Volnost a vzdušnost

Drtivá většina modelů pro letošní rok je navrhována ve volnějším a vzdušném stylu. Letní šaty jsou tak dostupnější i pro ženy plnějších tvarů. Nedostatky rafinovaně zakryjete pod letní šaty podle posledních trendů. Nemusíte se bát těsných přiléhavých látek, které se budou nepříjemně lepit na vaše tělo v horkých letních dnech. Nabídka je tak veliká, že si bez výjimky vybere každá žena bez ohledu na věk či postavu.

Bohyně za každé situace

Letošní kolekce šatů nám opravdu přejí. Díky vhodně zvolených šatů budete neodolatelná v každé chvíli. Na rande zvolte svůdnou krajku, odpoledne do města romantické volánky a při noční procházce vsaďte na lehké květinové vzory.

Vyberte si ty pravé pro vás

Nudnou šeď předchozí sezóny zaženou rozmanité vzory, asymetrické střihy a výrazné barvy. Ani příznivkyně extravagantního stylu letos nezůstanou na ocet.

Nebojte se jednoduchých šatů

I v jednoduchosti je krása. Jednobarevné šaty decentních střihů obměňte výraznými doplňky, jako jsou pásky, dlouhé náušnice a náhrdelníky. V chladnějších dnech je doplňte bolerky či kardigany a máte vyhráno. Své opálení nejlépe zvýrazníte například v jednoduchých bílých šatech jakéhokoliv materiálu.

Co třeba šaty na jedno ramínko?

Asymetrické střihy se objevují převážně ve stylu high-low šatů. Kratší přední část zvýrazní vaše štíhlé nohy, zatímco zadní je decentně zakrývá. Nebojte se investovat ani do šatů na jedno ramínko. Letos s nimi naopak rozhodně zabodujete.

Vrací se květinové a indiánské vzory

Velký comeback zažívají květinové a indiánské vzory. V případě těchto šatů je ale vhodnější volit spíše jednoduché střihy, aby výrazných prvků nebylo příliš. Pak už je dolaďte jen decentními dřevěnými doplňky a koženými sandálky a můžete vyrazit.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte