BudKocka.cz logo

Ukažte svou ženskost v letních šatech

Móda Oblečení Trendy Módní tipy Martina 28. srpna 2012
letní šaty

Sezóna letních šatů už je v plném proudu. Pořiďte si proto alespoň jeden model podle aktuálních trendů. Pomůžeme vám vybrat!

Volnost a vzdušnost

Drtivá většina modelů pro letošní rok je navrhována ve volnějším a vzdušném stylu. Letní šaty jsou tak dostupnější i pro ženy plnějších tvarů. Nedostatky rafinovaně zakryjete pod letní šaty podle posledních trendů. Nemusíte se bát těsných přiléhavých látek, které se budou nepříjemně lepit na vaše tělo v horkých letních dnech. Nabídka je tak veliká, že si bez výjimky vybere každá žena bez ohledu na věk či postavu.

b

Bohyně za každé situace

Letošní kolekce šatů nám opravdu přejí. Díky vhodně zvolených šatů budete neodolatelná v každé chvíli. Na rande zvolte svůdnou krajku, odpoledne do města romantické volánky a při noční procházce vsaďte na lehké květinové vzory.

Vyberte si ty pravé pro vás

Nudnou šeď předchozí sezóny zaženou rozmanité vzory, asymetrické střihy a výrazné barvy. Ani příznivkyně extravagantního stylu letos nezůstanou na ocet.

b

Nebojte se jednoduchých šatů

I v jednoduchosti je krása. Jednobarevné šaty decentních střihů obměňte výraznými doplňky, jako jsou pásky, dlouhé náušnice a náhrdelníky. V chladnějších dnech je doplňte bolerky či kardigany a máte vyhráno. Své opálení nejlépe zvýrazníte například v jednoduchých bílých šatech jakéhokoliv materiálu.

Co třeba šaty na jedno ramínko?

Asymetrické střihy se objevují převážně ve stylu high-low šatů. Kratší přední část zvýrazní vaše štíhlé nohy, zatímco zadní je decentně zakrývá. Nebojte se investovat ani do šatů na jedno ramínko. Letos s nimi naopak rozhodně zabodujete.

Vrací se květinové a indiánské vzory

Velký comeback zažívají květinové a indiánské vzory. V případě těchto šatů je ale vhodnější volit spíše jednoduché střihy, aby výrazných prvků nebylo příliš. Pak už je dolaďte jen decentními dřevěnými doplňky a koženými sandálky a můžete vyrazit.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte