BudKocka.cz logo

Kvalitní cestovní kufry Rimowa

Doplňky Značky Soňa 3. července 2018
zavazadla kufry rimowa

Charakteristický tvar a charakteristické drážky - tak se jednoduše dají popsat stylové kufry Rimowa. Německá značka Rimowa je proslulá výrobou luxusních kufrů z hliníku a polykarbonátu s typickým drážkovaným vzhledem. Pevný, odolný a přesto velice lehký kufr má na sobě ještě speciální zámek, madlo a kolečka.

Zavazadla Rimowa jsou vyráběna z kvalitních materiálů, díky kterým jsou kufry pevné, odolné proti nárazům, přesto lehké a obsahují řadu vychytávek. Nechybí jím zámek a kolečka pro snadnější přesun. Navíc luxusní kufry vydrží dlouhá léta plná cestování.

Vybrat si můžete z mnoha typů, materiálů (např. hliníkový) a velikostí podle toho, co potřebujete. Cestovní kufry jsou navrženy a vyrobeny s německou precizností a také šikovností českých ručiček, protože některé kufry jsou vyráběny v Pelhřimově. Což vše svědčí o kvalitě, která vám vydrží na celý život.

Vyberte si krásná psaníčka z velké nabídky.

Vyberte si z nabídky

zavazadlo rimowa
kabinové zavazadlo rimowa
malé kabinové zavazadlo rimowa
velký kufr rimowa
malá kufr rimowa

Proč je kufr Rimowa tak výjimečný?

Ovšem kufr Rimowa není nejlevnější, jeho cena je vyšší než u konkurenčních produktů. Jedná se ale velmi kvalitní zavazadlo, které můžete mít na cestách po celý život. Velký, malý nebo kabinový kufr zajisté vždy oceníte.

rimowa uvnitř

Kolekce značky Rimowa

Kromě toho, že si můžete vybrat z mnoha velikostí, můžete si vybrat i z mnoha kolekcí. Každá řada je něčím specifická (např. materiálem, doplňky, hmotností nebo barvou). Jedná se o následující řady:

Speciální zámek TSA k ochraně

Na letišti se každé zavazadlo skenuje, někdy ale jeho obsah nejde pořádně vidět a kufr je otevřen ke kontrole. Pokud máte klasický kufr s obyčejným zámkem, kufr je násilně otevřen a často zničen. Pokud máte kufr Rimowa s TSA zámkem, je otevřen speciálním klíčem a po kontrole opět uzamčen. Kufr zůstane bez poškození a není znehodnocen.

Kolečka Multiwheel pro lepší manipulaci

Dále jsou ke kufru připevněna speciální kolečka Multiwheel, což je speciální systém koleček, který je odhlučněný a při pohybu kolečka se velmi snadno otáčejí.

Podívejte se na značku Dara bags a vyberte si kabelku nebo peněženky.

Historie značky Rimowa

Rimowu založil Paul Morszeck v Kolíně nad Rýnem již v roce 1898, kdy začal vyrábět zavazadla, která byla kožená a lehká. Postupem času se přidal typický rýhovaný vzhled, kufry se začaly vyrábět z duralu, pak z polykarbonátu a k nim se poté připojil kolečkový systém Multiwheel a zámek TSA. Plánují se vyrábět kufry i s čipem, aby jeho majitel věděl, kde se jeho zavazadlo zrovna pohybuje.

V roce 2017 80% podíl firmy Rimowa koupil francouzský výrobce LVMH vyrábějící luxusní značky jako Dior, Louis Vuitton, Hennessy nebo TAG Heuer. Luxusní zavazadla se jim proto perfektně hodí do portfolia.

Dokonce jeden závod značky Rimowa najdeme i v Pelhřimově, kde se vyrobí více než 3 000 kufrů denně. Dále se tato zavazadla vyrábí v Německu, Kanadě a Brazílii. Zajímavostí však je, že Pelhřimov je zodpovědný za téměř polovinu celosvětové produkce denně.

Kde je můžete koupit?

Cestovní zavazadla Rimowa můžete koupit v eshopu. Eshop www.delmas.cz je oficiálním českým prodejcem těchto značkových kufrů.

Foto: delmas.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte