BudKocka.cz logo

Prodetox - detoxikace a očista organismu

Zdraví Rady Eliška 11. května 2016
prodetox

Detoxikace organismu je velmi důležitá, ať se tělo zbaví odpadních látek, vyčistí trávicí soustavu a tím se zlepší vliv na zažívání, trávení, hubnutí i únavu. Detoxikace neboli očista těla by se měla provádět alespoň jednou za rok, nejlépe ale dvakrát ročně.

Na detoxikaci jsou nejlepší přírodní doplňky stravy, které zaručí, že tělo dostane opravdu to, co mu pomůže. Mezi funkční patří například Prodetox. Samozřejmě, že můžete vyzkoušet na detoxikaci různé odlehčovací zeleninové dny či týdny, ale ty nemusejí tak moc fungovat, protože lidé nemají tak silnou vůli, aby vydrželi několik dní jíst jen určitou stravu. Nemluvě o tom, že takové stravování nemusí být nejzdravější.

Co je to Prodetox?

Prodetox je doplněk stravy, který se skládá ze směsi bylin, vlákniny, baktérií, antioxidantů a dalších látek. Díky tomuto složení má významný vliv na detoxikaci organismu. Jedná se o instantní nápoj, který má pomerančovou příchuť, proto je i chutný.

Detoxikační nápoj Prodetox neobsahuje barviva, laktózu, lepek, konzervanty a další látky. Jedná se o čistě přírodní produkt, který má významné účinky právě při detoxikaci a očistě organismu.

Kdy Prodetox pomáhá?

prodetox

Proč si Prodetox koupit? Výhody a nevýhody

Jak se užívá?

Smíchejte jeden sáček s 250 ml studené vody. Pořádně promíchejte (můžete vložit i do shakeru) a následně ihned vypijte.

Nápoj Prodetox se užívá vždy před jídlem a nalačno. Připravte si ho vždy hodinu před jídlem i před braním různých tablet a vitamínů. Po vypití je nutné do hodiny vypít jednu až dvě sklenice vody, čaje nebo minerální vody. Mějte také na paměti, že byste za den měli vypít alespoň dva litry tekutin.

Jak dlouho ho užívat?

Obecně se doporučuje užívat tento přípravek pod dobu 2 - 4 týdnů a to 1 nebo 2 sáčky denně.

prodetox

Kdy uvidíte první výsledky?

Po jednom nápoji určitě rozdíl nepoznáte, první výsledky poznáte po několika dnech. Zmenší se pocit nafouklého břicha, postupně se zlepší trávení i problémy s pálením žáhy. Tohoto si všimnete již po pár dnech. Abyste ale využili všechny výhody, které vám Prodetox nabízí, je vhodné užít všech třicet sáčků.

Ovšem každý člověk je jedinečný, proto i výsledek je individuální. U někoho mohou být změny větší a u někoho menší. To souvisí i s tím, jak moc máte zanesený organismus, jak se stravujete nebo berete léky. Díky Prodetoxu můžete přijít až o tři kilogramy odpadních látek, které jsou v těle.

Jsou výsledky trvalé?

Nedá se říct, jestli výsledky po dobrání přípravku Pro detox budou trvalé, protože všechno, co člověk špatného sní, jej může opět zanést. To se týká hlavně různých sladkostí, tučných pokrmů, potravin, které obsahují nějaké přídatné látky, polotovary atd. Z tohoto důvodu je vhodné podstoupit očistu organismu nejméně jednou za rok, ideálně ale dvakrát.

Taktéž má významný vliv to, co dýcháte, jak se stresujete, stravujete a také to, jestli neberete léky nebo netrpíte nějakou nemocí. Na zanesení organismu má totiž vliv mnoho faktorů a můžete mu od něj pomoct právě pomocí zdravé stravy, přírodních doplňků a pohybu na čerstvém vzduchu.

Co se v něm nachází?

Díky speciální receptuře pomáhá Prodetox na efektivní detoxikaci organismu. Nachází se v něm:

Rozpustná vláknina
Vláknina je pro naše tělo velice důležitá, pomáhá trávení, urychluje peristaltiku střev a také pomáhá odvádět z těla škodlivé látky. V každé dávce najdete velké množství vlákniny, která je získána z jablečného pektinu, jitrocele a gumy guar.

Bylinky
Mnohé byliny působí pozitivně na očistu těla a též podporují funkci střev. V přípravku najdete výtažek ze zázvoru, máty peprné, vojtěšky, ořešáku, fenyklu a bodláku.

Probiotika
Probiotika jsou přátelské bakterie, jež mají pozitivní vliv na střevní mikroflóru. Likvidují škodlivé bakterie a pomáhají správné funkci trávení. V tomto přípravku se jedná o Lactospore.

Detoxikační látka
Obsahuje též důležitou detoxikační látku Montmorillonit, což je jílový minerál. Má významný vliv na detoxikaci těla, díky němu jsou škodlivé toxiny vyplavovány z těla.

Antioxidanty
V přípravku Prodetox se nacházejí antioxidanty, které pomáhají chránit tělo. Přesněji se jedná o Caromin (směs karotenoidů), který má vliv také na imunitu.

prodetox

Kolik Prodetox stojí?

Jedno balení, které obsahuje 30 sáčků, vydrží na měsíc nebo na dva týdny, pokud budete brát dvě dávky za den. Cena za balení se odvíjí od toho, kolik balení si koupíte. Čím více balení si koupíte, tím levnější bude cena za jedno.

1 balení stojí 899 Kč
2 balení stojí 1 599 Kč (jedno vychází na 799,5 Kč)
3 balení stojí 2 199 Kč (jedno vychází na 733 Kč)
4 balení stojí 2 699 Kč (jedno vychází na 674,75 Kč)

Zkušenosti a recenze

Na internetu většinou Prodetox lidé chválí, že jim pomohl. Vybrali jsme proto několik zajímavých zkušeností, které by se vám mohly hodit. Pokud ho vyzkoušíte, tak se také pochlubte do diskuze a to jak s pozitivní, tak i negativní recenzí.

Po určitých potravinách mám často nafouknuté břicho. Piju tento detoxikační nápoj přibližně dva týdny, každé ráno jeden sáček a musím říci, že mi proti nafouknutému břichu rozhodně pomohl.

Eva - prodetox.cz

Prodetox jsem si objednala již druhý krát - je to výbornej produkt. Cítím se po něm skvěle + rychlé dodání.

Lucie - heureka.cz

Užívám 14 dní, mám dole 2 kg a pravidelně chodím na WC, takže spokojenost.

Hanka - prodetox.cz

Máte s ním zkušenosti? Napište do diskuze své recenze.

Pokud chcete očistit své tělo od toxinů, určitě Prodetox vyzkoušejte.Názory k článku


Zatím beru dva týdny a už pozoruju první účinky. Uvidím, jak to s tím bude dál.
Jiřka, 25. května 2016

Napište, co si o tom myslíte