BudKocka.cz logo

KetoFit dieta - zkušenosti a diskuze

Hubnutí Dieta Eliška 10. března 2016
hubnutí

Potřebujete se zbavit nežádoucích kilogramů a už vás nebaví držet diety, při kterých máte velký hlad a k tomu musíte pořád vymýšlet jídelníček? Tak to vyzkoušejte KetoFit, jenž se prodává na www.ketofit.cz. KetoFit je nová ketonová dieta, která vám pomůže snadno a rychle se zbavit nadbytečných kil.

Co to vůbec ta KetoFit dieta je?

Jedná se o dietu, která je stvořena hlavně pro ženy. Vytvořili ji čeští odborníci, kteří zhotovili produkty i pro vrcholové sportovce. Tato ketonová (proteinová) dieta pomáhá díky ketóze (stav, při kterém se spalují jako palivo tuky a ne cukry) rychle zhubnout. Podívejte se, jak to přesně funguje na stránku.

KetoFit dieta je instantní strava, díky níž nemusíte přemýšlet, jak by měl vypadat Váš jídelníček a kolik by měl obsahovat živin, ale jednoduše si připravíte pouze danou porci.

Výhody KetoFit diety?

Jak KetoFit funguje?

Stravujete se instantními pokrmy nebo koktejly v pravidelných intervalech 6 - 7x denně.
Jedná se o plnohodnotná jídla, která obsahují všechny důležité látky pro naše zdraví.
Po 1 - 2 dnech nastává ketóza, při které se jako zdroj energie využívají tuky.
Tuky se začínají spalovat, snižuje se chuť na jídlo a také se snižuje aktivita inzulínu.
Bez hladu a velmi rychle hubnete tuky.

ketofit dieta polévky

Polévky různých chutí získáte v shopu.

Dále platí následující pravidla, že byste měla hodně pít (cca 2 - 3 litry neslazených tekutin denně), omezit konzumaci alkoholu a trošku se hýbat. Je možné dát si dvě kávy za den (bez smetany a cukru). Další potraviny kromě těch uvedených v plánu nejsou povoleny.

S dietou budete snadno ztrácet nadbytečné tuky v těle, výhodou je, že snadno zasytí a nemusíte ani sportovat. Po ukončení hubnutí je ale nutné vrátit se ke klasickému zdravému stravování postupně.

KetoFit je český výrobek, který je schválen pro celou Evropskou unii. Cena není vůbec vysoká a navíc mívají na některé produkty akce, což se vyplatí.

Jaké pokrmy v ní najdete?

V dietě KetoFit najdete buď různé balíčky, které jsou určené na jeden, dva nebo tři týdny, nebo můžete koupit po pokrmy podle chuti (koktejly, polévky, omelety, kaše, omáčky, tyčinky, krekry, tablety s příchutí nebo novinkou je i čokoláda nebo pečivo. Vždy se jedná o vyvážené, plnohodnotné a chutné pokrmy, které obsahují dostatek výživných látek a hlavně vitamínů.

ketofit dieta omeleta

Zajímavě chutnající omelety jsou k dostání v shopu.

Mezi nejoblíbenější balíček patří zkušební balíček, který obsahuje omeletu, keto chléb, koktejl (3x), risoni, tyčinku a zdarma Shaker KetoFit nebo čokoládu. Tento zkušební balíček vystačí na jeden den. Je na něj nyní sleva. Zakoupíte ho v e-shopu.

Jak se připravují pokrmy?

Příprava pokrmů je velmi snadná. Vždy je nutné přečíst si postup na obale výrobku, protože některé se smíchají s vodou či mlékem, jiné se zalijí horkou vodou nebo mlékem a nechají odstát nebo se smaží atd. Ketodieta si zakládá na tom, abyste jídlo připravila co nejdříve a následně si ho mohla vychutnat.

shaker

Shaker je k vybraným balíčkům zdarma.

Pro koho je vhodná?

Ketonová dieta KetoFit je vhodná pro ženy (18 - 66), které chtějí zhubnout. Obsahuje totiž látky, které mají vysoký účinek právě pro ženy.

Pro koho je tato dieta nevhodná?

KetoFit není vhodná pro těhotné a kojící ženy, také pokud máte alergii na kasein (mléko), sóju, ryby nebo intoleranci laktózy.
Též není vhodná, pokud trpíte psychickými, srdečními, jaterními a ledvinovými onemocněními, poruchou příjmu potravy, cukrovkou atd.

koktejl

Koktejly plné proteinů získáte zde.

Podívejte se Express ketonovou dietu na 5 dní.

Zkušenosti s KetoFit

Zkušenosti s keto dietou jsou vesměs kladné a uživatelky jsou s ní opravdu spokojené. Vybrala jsem různé recenze a názory z internetu, které zde také uvádím. Klidně můžete také Vy přispět do diskuze níže.

O KetoFitu jsem se dozvěděla od své kamarádky, která má s tímto produktem kladné zkušenosti. I já mohu po 10 dnech potvrdit kladné zkušenosti s úbytkem váhy. Co je z mého hlediska nejlepší? To, že s konzumací koktejlu nemám chuť na sladké. :)

Zákazník - heureka.cz

Řekla bych, že ketofitová dieta je teď dost v módě, u nás to držela snad celá rodina (mamka, brácha, neteř, obě švagrové), zhubli všichni a dost, nikdo si nestěžoval ani neměl problém s dodržováním. Hubne se na tom hodně rychle, pokud je to z velké nadváhy tak klidně i deset kilo během měsíce, švagrová na tom jede asi šestý týden a má dole snad 15 kg. Já to jednou zkusila, ale zůstala jsem u toho jen pár dní, něco mi v těch nápojích nesedlo a dělalo se mi z nich zle, ale aktuálně se chystám tomu dát druhou šanci.

Spirála1 - rodina.cz

Stačí jen maličko vůle a zbytek udělá za vás. Spokojenost, funguje! ;-)

Radka - facebook.com

Pokud chcete zhubnout, určitě KetoFit dietu zkuste.Názory k článku


Tak jsem ji vyzkoušela. No, zhubla jsem dvě kila zatím. Snad to bude příští týden více.
Marta, 11. března 2016

Taktéž jsem si objednala balení na týden, tak jsem zvědavá.
Ingrid, 23. března 2016

Tak já mám za sebou dva týdny s dietou KetoFit a mám dole 5 kilo to je skvělý, takový rychlý výsledek jsem ani nečekala, paráda! :))
Karin, 29. března 2016

Jím to zatím týden a cítím se skvěle. Nemám tolik nafouklý břicho a celkově bych řekla, že jsem něco zhubla. Bohužel nemáme váhu, tak nedokážu říct přesně kolik.
Pavlína, 25. května 2016

Držím dietu už 14 dní a výsledek? Fantastický. Doporučuji opravdu všem, hlad opravdu nemám, jen když vařím pro rodinu tak se musím držet nic neuchutnat( myslím při vaření), ale co si nemůžu odpustit je KAFE. Mám totiž sladko v puse.
Monča, 30. května 2016

Ahoj, vyzkoušela jsem a musím to pochválit. Jídlo vcelku dobré, hlad nemám a cena není nejhorší. Dnes mám osmý den a o 3kg méně.
Zoozana, 6. června 2016

Zkouším už třetí týden podobný přípravek a za mě super. Zhubla jsem 4 kg, tak uvidím co dál.
Markéta, 26. června 2016

zkouším dietu poprvé a jsem moc spokojená za 2 týdny 5,80 dole
hana č, 10. srpna 2016

Dobrý den je tato dieta vhodná pro alergiky na celiakie
Dagmar, 19. září 2016

zkouším druhý den, ale ty polévky opravdu nebrat. Pórková je otřesně slaná a nechutná, dneska jsem měla rajskou, a taky nic moc. Nechutnat a rychle vypít. Nejím houby a dostala jsem v balíčku houbovou omeletu. A ta ještě ujde. Nejlepší je koktejl. Ten bych mohla 5x denně. Takže, jestli bude nějaké příště, tak jen koktejl, polívky nebrat a snad nějakou jinou omeletu.

Jana, 19. září 2017

Tak držím ketodiet jsem v 2 fázi ,takže měsíc a 20dnů jsem na této dietě ,přiznám se necvičím a ole momentálně 20 kg,nejvíc mi chutnají polévky,omelety a čokotyčinky,tak ještě 10dnů a pak poslední 3 měsíc
Radim, 31. října 2017

tak já dnes začala ale nejsem si jistá zda si na jídlo zvyknu při koktejlu jsem se málem pozvracela omeleta čabajková ujde a žampionová polévka taky všude cítím strašnou umělinu.potřebuji dolů 5 kilo snad to rychle nějak zvládnu
nada, 18. dubna 2018

mi to celkem chutná, jako jasně na domácí to nemá, ale není to nejhorší.
veverka, 20. února 2019

Držím ji už dva týdny a jsem moc spokojená. Aktuálně mám -4 kg.
Hanka, 24. ledna 2021

Včera mi přišel balíček na 4 týdny zatím vše chutnalo a rychlá příprava-supr zatím si nevím rady s F2 která mne čeká snad něco zjistím:)
Jiřina, 17. května 2023

Napište, co si o tom myslíte