BudKocka.cz logo

Zažeňte nudu v posteli

Vztahy Rady Volný čas Láska Externí autorka 19. srpna 2012
vztahy

Chtěla byste zamávat stereotypu na rozloučenou a schází vám inspirace? Tak pak čtete ten správný článek. Představíme vám senzační triky, jak se vzájemně rozpálíte a neumřete přitom nudou. S našimi triky potěšíte každou mužskou duši.

ZN: Pouhé čtení nestačí!

Návštěva sexshopu

Seberte odvahu a vydejte se s partnerem do kamenného sexshopu. Osobní návštěva poskytuje mnoho výhod, můžete si vše osahat (vystavené vibrátory), přičichnete k vůním plných afrodiziakálních esencí. Váš přítel bude určitě rozhozen, když si vyberete jeden z chlípných oblečků a půjdete si jej zkusit. Možná si přece jenom nějaký přinesete domů.

Co takhle Playing?

Termínem Playing se označuje sehrání sexuálně dráždivých rolí, milenci se dohodnou, jakou roli zahrají a orientačně se domluví na erotickém scénáři. Pak je řada správné volbě kostýmů. Nechejte odplout každodenní starosti a vplujte do světa erotična, chtíče a bezuzdné fantazie. Stanete se tak snem pánského osazenstva. Proměňte se na chvíli na vnadnou zdravotní sestřičku, divokou policajtku nebo hříšnou lupičku.
Buďte uvolněná a především svá!.

Sladké malování

Pokud oba vášnivě milujete čokoládu, využijte i ji při milostných hrátkách. V téměř každém sexshopu nebo popřípadě e–shopu zakoupíte čokoládové pero s nespočtem příchutí a variací. Nakreslete si vaše vyznání lásky, které rozluštíte pouze vy. Kupte si například čokoládu na tělo s příchutí čokolády a jahody.

Nezapomenutelné večery

Pořiďte si erotickou hru, která se pro vás stane lákavou předehrou. V průběhu hry zažehnete tu správnou jiskru, která vás nepustí. Na webu si vyberte z bezkonkurenčních nabídek, záleží jen na vás a vašich požadavcích. Tip: Desková hra Laškování od Albi zakoupíte nejen ve velkém, ale i provedením MINI.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte