BudKocka.cz logo

Nezapomeňte, letní láska trvá jen chvíli

Vztahy Láska Dovolená Léto Eliška 16. června 2013
letní láska

Už za chvíli tady máme prázdniny, se kterými jsou spojené dovolené, párty, drinky, koupání, opalování a i letní lásky. Léto je jako určené na oblíbené letní románky, flirtování a jiná dobrodružství podobného typu. Možná se během léta zamilujete, možná si jen užijete, ale tak jak začne dovolená a s ní láska, tak i většinou s koncem dovolené v zahraničí končí.

Je to jako z románu, přiletíte do cizí země, ubytujete se a jdete poznávat okolí. Samozřejmostí jsou i večerní párty a vy na ní často najdete spřízněnou duši. Lásku na první pohled. Někdy si někoho najdete jen i při courání se městem nebo pobytu na pláži či u bazénu. Záleží na tom, v jaké zemi jste nebo, jak jste koho zaujala.

Flirt s určitým cílem

Přesně tak, záleží na tom, v jaké jste zemi. V oblíbených arabských zemích, jako je Egypt, Tunisko nebo Maroko, se kolem vás muži budou točit snad od začátku pobytu. A to nejen z důvodu, že pěkná žena, obzvláště blondýna, je hned uchvátí, ale také z důvodu možnosti se odstěhovat do Evropy.

letní flirt

Po pár dnech známosti vám budou tvrdit, že jsou do vás zamilovaní a že si vás chtějí vzít a mít s vámi dítě. Když je odmítnete, pravděpodobně zahrají pěknou scénu plnou pláče a výčitek. Ale to nevadí, příště budou hrát stejné divadýlko na jinou ženu.

V jižních zemích Evropy jde jen o románek

V zemích na jihu Evropy si tamní muži chtějí opravdu užít. Vsázejí na svůj svůdný vzhled i na odvázanost a budou se snažit vás sbalit a následně si užít. Tito muži vám pravděpodobně sňatek nabízet nebudou, pokud se nebude jednat o přistěhovalce z Afriky.

Nezapomeňte na ochranu

Ochrana při takovém románku je velmi důležitá. Určitě nechcete mít na památku dítě s někým, koho sotva znáte a koho již nikdy neuvidíte. Dále je nutné se chránit před pohlavními nemocemi, jako jsou HIV, kapavka, syfilis, genitální bradavice i HPV. Kondom mějte pořád při ruce a bez něj nemějte pohlavní styk.

Jedná se jen o prázdninový flirt

I když s vámi budou cloumat hormony, budete se cítit v sedmém nebi, nezapomeňte, že takový flirt, letní láska nemá dlouhé trvání. S příjezdem na letiště prostě skončí. Nebuďte smutná, netrapte se slzami, prostě je to tak. Málokomu vyjde letní láska s cizincem, který to zkouší každý týden na další ženu - taková je skutečnost. Něco jiného je, pokud se seznámíte s Čechem nebo se sblížíte s někým, s kým tam jedete. Tam je větší šance, že tato láska může vydržet i pár týdnů nebo měsíců po návratu domů.

Letní lásky berte tak trošku s nadhledem. Rozhodně se nebude jednat o vztah na delší dobu, ale jen o krátkodobý flirt, se kterým byste měla počítat. Druhá strana s tím takto počítá, jakmile odjedete, půjde balit další ženy. Pokud máte ale doma někoho, kdo na vás čeká, tak si takový flirt odpusťte, ať nepřijdete o dlouhotrvající vztah.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte