BudKocka.cz logo

Hugh Laurie bude mít koncert v Praze!

Články Novinky Zábava Monika 14. května 2013
hugh laurie

Zamilovala jste si úžasný seriál Dr. House a hlavně do jeho představitele Gregoryho House, kterého hraje Hugh Laurie? Tak vězte, že tento sympaťák přijede v červenci se svou kapelou do Prahy. Co tak se na něj vydat se podívat? Tato možnost se neobjevuje každý rok, tak ji rozhodně nepromeškejte. Představí svou novou desku.

Kdo je Hugh Laurie?

Hugh Laurie je rodák z anglického Oxfordu, který se narodil v roce 1959. Vydal se na sportovní dráhy a svou zemi reprezentoval ve veslařství. Začal hrát v anglických filmech a seriálech. Po čase oženil a odstěhoval do Los Angeles. Kromě toho, že je úspěšný herec, je také zpěvák a působí jako klavírista, producent, spisovatel, scénárista a režisér. Jeho nejznámější role je v seriálu Dr. House, díky kterému se stal velmi oblíbeným po celém světě. Možná to nevíte, ale Laurie nemá vůbec žádné hudební vzdělání. Naučil se hrát na klavír jako samouk a k tomu začal zpívat.

První desku vydal v dubnu 2011 Let Them Talk, které se stalo velmi úspěšným. Další album na sebe nedalo dlouho čekat a Didn't It Rain, které vyšlo 13.5.2013. Pecky nejen z nového alba, ale i ze starého představí na koncertě v Praze, který proběhne v červenci.

Podrobnosti o koncertu

V rámci turné se Hugh Laurie s kapelou The Copper Bottom Band zastaví i v Praze. Můžete se na ně přijít podívat a poslechnout ve dvou termínech:
26.7.2013 ve 20:00 - Kongresové centrum, Praha,
27.7.2013 ve 20:00 - Kongresové centrum, Praha.
Kongresové centrum se nachází na ulici 5. května 65 v Praze 4.

Vstupenky si pořídíte již od 590 Kč a nejlepší místa za 1 990 Kč. Můžete je koupit v síti Ticket Art.

Nezapomeňte, že čím dříve si vstupenku koupíte, tím větší výběr z volných míst budete mít.

Podívejte se na ochutnávku na videu.

Foto: FidoNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte