BudKocka.cz logo

Hugh Laurie bude mít koncert v Praze!

Články Novinky Zábava Monika 14. května 2013
hugh laurie

Zamilovala jste si úžasný seriál Dr. House a hlavně do jeho představitele Gregoryho House, kterého hraje Hugh Laurie? Tak vězte, že tento sympaťák přijede v červenci se svou kapelou do Prahy. Co tak se na něj vydat se podívat? Tato možnost se neobjevuje každý rok, tak ji rozhodně nepromeškejte. Představí svou novou desku.

k

Kdo je Hugh Laurie?

Hugh Laurie je rodák z anglického Oxfordu, který se narodil v roce 1959. Vydal se na sportovní dráhy a svou zemi reprezentoval ve veslařství. Začal hrát v anglických filmech a seriálech. Po čase oženil a odstěhoval do Los Angeles. Kromě toho, že je úspěšný herec, je také zpěvák a působí jako klavírista, producent, spisovatel, scénárista a režisér. Jeho nejznámější role je v seriálu Dr. House, díky kterému se stal velmi oblíbeným po celém světě. Možná to nevíte, ale Laurie nemá vůbec žádné hudební vzdělání. Naučil se hrát na klavír jako samouk a k tomu začal zpívat.

První desku vydal v dubnu 2011 Let Them Talk, které se stalo velmi úspěšným. Další album na sebe nedalo dlouho čekat a Didn't It Rain, které vyšlo 13.5.2013. Pecky nejen z nového alba, ale i ze starého představí na koncertě v Praze, který proběhne v červenci.

Podrobnosti o koncertu

V rámci turné se Hugh Laurie s kapelou The Copper Bottom Band zastaví i v Praze. Můžete se na ně přijít podívat a poslechnout ve dvou termínech:
26.7.2013 ve 20:00 - Kongresové centrum, Praha,
27.7.2013 ve 20:00 - Kongresové centrum, Praha.
Kongresové centrum se nachází na ulici 5. května 65 v Praze 4.

Vstupenky si pořídíte již od 590 Kč a nejlepší místa za 1 990 Kč. Můžete je koupit v síti Ticket Art.

Nezapomeňte, že čím dříve si vstupenku koupíte, tím větší výběr z volných míst budete mít.

Podívejte se na ochutnávku na videu.

Foto: FidoNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte