BudKocka.cz logo

Trendy sukně, které se budou letos nosit

Móda Oblečení Léto Martina 24. února 2013
sukně

Svůdné pouzdrové, svěží květované, extravagantní i dlouhé ethno sukně. Letos se nemusíte omezovat! Sukně z letošních kolekcí jsou úchvatné – vyberte si i vy!

Střihy dělají divy

Ne všechny máme výstavní postavy modelek, ale rozhodně může být letos každá z nás šik v nové letní či jarní sukni. Stačí jen vhodně vybrat střih, správně zkombinovat a je z vás bohyně!

Chcete dodat ženskost své poněkud chlapecké postavě? Zvolte balónovou sukni, která vám zvýrazní boky. Kolekce přejí i dlouhonožkám. Svou štíhlou postavu podtrhněte pouzdrovou sukní pod kolena. Baculky zakryjí nedostatky a zvýrazní přednosti v dlouhých ethno sukních se zajímavými vzory. Pro ženy s výraznými boky jsou vhodné sukně áčkového střihu, nejlépe sahající do poloviny stehen. Milovnice extravagantní módy si budou libovat v asymetrických střizích. A pro divošky? Džínová mini snad z módy nevyjde nikdy.

Upoutejte pozornost

Letos máte opravdu na výběr. Široké spektrum barev, velké množství látek a nepřehlédnutelný počet vzorů – pulty jsou zajímavými sukněmi přímo přehlceny. Neváhejte a zkoušejte, co vám sedne. Upusťte od nudné černé, nebojte se výrazných barev a poutejte pozornost na každém kroku. Překvapte okolí originálními aztéckými vzory, neonovou barvou nebo přiléhavou kůží. Svou něžnost nejlépe předvedete ve volánkové květované sukni s širokým stahovacím opaskem.

I v sukni se můžete cítit pohodlně, oblékněte si k ní, co vás zrovna napadne, třeba pracovní sáčko, pohodlný top, volné tričko, letní halenku nebo klasickou košili. Na nohy můžete nazout rovněž tenisky, žabky, balerínky i jehlové podpatky. Vše záleží na příležitosti, vašich potřebách a hlavně pohodlí.

A na konec: Kombinujte s rozvahou! Výrazná sukně si zaslouží jednobarevný top a lehké boty, na zajímavosti si pak přidáte ještě vhodně zvolenými doplňky. Naopak sukni pastelových barev oživte vzorovaným svrškem a dech beroucími botami. No, a můžete vyjít do ulic!Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte