BudKocka.cz logo

Dámské tašky a kabelky přes rameno

Móda Doplňky Kabelky Lucie 22. srpna 2015
Dámské tašky a kabelky přes rameno

Dosloužila vám stará kabelka nebo jen potřebujete do sbírky další kabelky přes rameno? Tak si vyberte z bohaté nabídky takovou, která vám bude dokonale vyhovovat. Kabelka by měl vždy ladit nejen ke zbytku oblečení, ale i k botám. Kvalitní provedení, hezké barvy a dobrý materiál ocení jistě každá žena.

V nabídce je mnoho zajímavých tvarů, barev a s různě dlouhými popruhy (přes rameno, do ruky), abyste si vždy vybrala tu nejlepší kabelku. Navíc také ceny jsou celkem příjemné, seženete jak levné, tak i drahé kabelky. Záleží pouze na vás, co preferujete.

Vyberte si z nabídky

Podívejte se na skvělé kousky, které vás jistě zaujmou. Krásné barvy, různé velikosti a tvary, které se vám budou určitě líbit.

Také si nedokážete představit fungovat bez kabelky? Kabelka přes rameno i do ruky se hodí ke každému outfitu a ke každé příležitosti. Můžete si ji s sebou vzít do práce, do školy, na cestování nebo menší kabelku (psaníčko) na ples či jinak do společnosti. Vždy a všude ji budete potřebovat.

Znáte organizér do kabelky? Uschováte do něj důležité potřeby a na nic nezapomenete při střídání kabelek.


Ceny za dámské kabelky a tašky jsou různé, záleží totiž na mnoha okolnostech. Zda je kabelka menší či větší, z jakého materiálu je vyrobena, zda jsou na ní různé aplikace, kolik má kapsiček apod. Seženete nejen kabelky a tašky do 2 000 Kč, ale i do 1 000 nebo dokonce 500. Ty levnější za pár stovek zpravidla ale koupíte na tržnici. Pokud se vám zdá cena drahá, jednoduše počkejte na výprodej, akce a slevy, ať je seženete mnohem levněji.

Mezi materiály, které se na výrobu kabelek používají, patří nejčastěji kůže, koženka, látka nebo rovnou různý mix materiálů. Záleží vždy na daném modelu. To stejné je i u barev, už nemusíte spoléhat pouze na klasické barvy, jako je černá, hnědá, bílá či béžová, můžete pořídit i kabelku z gumy, která bude modrá, červená, růžová, oranžová, zelená, šedá atd. Dále si můžete vybrat i různé vzory a barevné přechody. Nabídka je opravdu velmi bohatá.

V oblibě jsou také tašky nebo velké kabelky přes rameno, do kterých se vejde i notebook. Kromě klasických nutností (např. malování, kapesníky, hygienické potřeby) se tam vejde tablet nebo menší notebook, což se velmi hodí.

Pokud jste si ještě novou kabelku nepořídila, nečekejte a kupte si ji nyní.Foto: vivantis.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte