BudKocka.cz logo

Spodní prádlo Victoria's Secret

Móda Podprsenky Značky Prádlo Terka 8. srpna 2023
prádlo victoria secret

Když se řekne nejvýznamnější značka spodního prádla, téměř každému se určitě vybaví Victoria's Secret, nejznámější řetězec luxusního spodního prádla na světě. Ženy po celém světě šílí po podprsenkách, plavkách a dalším oblečení právě od této značky. Vy už vlastníte nějaký kousek prádla od Victoria Secret?

Jak to všechno začalo?

Firmu Victoria's Secret založil v roce 1977 Roy Raymond ze San Francisca. Ten chtěl dokázat, že nakupování spodního prádla pro své manželky nemusí být pro muže nepříjemnou či trapnou záležitostí. Po několika letech ji prodal společnosti The Limited, která je jejím vlastníkem dodnes. Značka Victoria Secret se začala postupně rozšiřovat do celého světa a její popularita neustále stoupala, dnes patří k nejznámějším a nejoblíbenějším značkám luxusního prádla.

podprsenky Victoria's Secret

Foto: victoriassecret.com

Modelky Victoria's Secret

Modelky značky Victoria's Secret jsou přezdívány jako andílci (angels). Pro každou modelku je čest být andílkem, protože tato značka je známá svými precizními přehlídkami nových kolekcí, které předvádí velmi pečlivě vybírané světově známé modelky.

Mezi tyto modelky patří nebo patřily: Stephanie Seymour, Tyra Banks, Naomi Campbell, Heidi Klum, Alessandra Ambrosio, Miranda Kerr, Candice Swanepoel, Gisele Bündchen, Adriana Lima,... Na přehlídkových molech této značky se objevily také tři české tváře: Karolína Kurková, Eva Herzigová a Daniela Peštová.

Luxusní prádlo, plavky a móda

Victoria's Secret nabízí především kolekce luxusního spodního prádla pro ženy, ve kterých se nachází nejen kalhotky a klasické či push-up podprsenky, ale i propracované korzety a plavky podle nejnovějších trendů. Cena je sice vyšší, ale s ní roste i kvalita. V poslední době se firma zaměřila také na další módu a produkty jako jsou vůně, lesky na rty, tělové krémy a další kosmetika, pyžama i oblečení, nejčastěji šaty kratších střihů, tílka a topy.

Krásné barvy, střihy i skvělé provedení - tak se dá charakterizovat nabídka od Victoria Secret. S každou novou kolekcí na vás čeká mnoho perfektních kousků, přičemž je jeden hezčí než ten druhý. Navíc pokud vás trápí malé poprsí, vyzkoušejte push-up podprsenky Miraculous, které vám zvětší poprsí až o dvě čísla. Navíc se stejnou vycpávkou si můžete pořídit i plavky nebo různé soupravy.

luxusní soupravy Victoria's Secret

Foto: victoriassecret.com

Kde koupit Victoria's Secret?

V České Republice existuje obchod Victoria's Secret v Praze. Byl otevřen v roce 2023. Rovněž ve stejném roce byl spuštěn e-shop na www.victoriassecret.cz. Zde si můžete objednat spodní prádlo, kosmetiku a mnoho dalšího od Victoria's Secret levně.

Brzo se otevírá první obchod VS v Praze.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte