BudKocka.cz logo

Lindex - módní značka ze Švédska

Móda Značky Trendy Externí autorka 29. září 2012
lindex

Pokud je vaším přáním dokonalý a moderní outfit, nakupujte právě u značky Lindex, která si vás podmaní, stejně jako společnost Ikea. Lindex je původem švédská značka, která si postupně získává své příznivce i u nás v Česku. Pokud jste o této značce ještě neslyšeli, zamiřte právě sem a nechejte se učarovat fantastickými modely za skvělou cenu.

Obchody Lindex

Kamenné pobočky Lindex naleznete zatím jen ve větších městech (Praha, Brno, České Budějovice, Liberec, Karlovy Vary, Plzeň) a v dalších menších, které naleznete na webu. Neváhejte a ověřte si, zda i ve vašem městě či okolí je zřízena prodejna Lindex. Můžete také navštívit eshop.

Značce Lindex náleží důležitá role na poli módy

Missoni

Společnost zahájila svoji činnost v roce 1954 a hlavní náplní byla výroba spodního prádla. Postupem času se Lindex proslavila také dalšími módními kreacemi v podobě sukní, halenek, džín a dalších. Na trh Lindex neustále uvádí nové kolekce a poslední se jmenuje Missoni.

Móda pro ženy i děti

Kolekce Lindex je určena pro mladé ženy, které mají děti. Hlavní zaměření se koncentruje především pro ženskou módu spolu se spodním prádlem. V nabídkovém portfoliu naleznete i kosmetické přípravky, které zkrášlí vaši pleť. U Lindexu budete nejen skvěle oblečená, ale i famózně nalíčená. Se společností Lindex spolupracují opravdu renomovaní návrháři, kteří umí vykouzlit trendy outfity pro každou z nás. Na své si přijdou opravdu všichni, oblečení je k dostání do velikosti 52.

Oblečení pro děti zakoupíte pro ty nejmenší i pro již odrostlejší ratolesti.

Zavítejte do pobočky Lindex a udělejte radost nejen sobě, ale i dětem, které zazáří po vašem boku.

Staňte se ženou, která bude udávat trendy ve vašem okolí.

Foto: lindex.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte