BudKocka.cz logo

Victoria's Secret konečně otevře obchod v Česku

Móda Značky Novinky Lucie 2. února 2023
victoria s secret praha

Letos konečně v Česku otevře svou první prodejnu americká značka spodního prádla Victoria's Secret. Bude to v Praze v nákupním centru Westfield Chodov. Už nemusíte objednávat její prádlo z USA, stačí vyrazit do Prahy a tam koupit nejnovější kolekce.

❤️ Kdy bude prodejna Victoria's Secret otevřena?

Podle dostupných informací to vypadá, že oblíbená módní značka Victoria's Secret otevře svůj první český obchod 26. května 2023 v nákupním centru Westfield Chodov.

❤️ Kde obchod Victoria's Secret najdete?

Najdete ho v nákupním centru Westfield Chodov (dříve Centrum Chodov). Adresa centra Westfield Chodov je: Roztylská 1231/19, 148 00 Praha 11.

Do centra se jednoduše dostanete metrem (Stanice Chodov - metro linka C), autobusem (autobusové linky 115, 135, 177, 193, 197, 511, H1), autem, na kole nebo pěšky. Otevírací doba centra je každý den od 9:00 do 21:00 hodin.

❤️ Na co se můžete těšit?

V prodejně VS najdete standardní sortiment rozmanitých velikostí jako v jiných originálních prodejnách. Čekají na vás nové kolekce prádla a nejnovější trendy pro ženy za velice příznivé ceny.

Zejména se jedná o spodní prádlo (podprsenky, kalhotky, košilky atd.), plavky, pyžama, oblečení na cvičení, kosmetiku, tašky a různé módní doplňky.

☑️ Obchod na Letišti Praha

Možná jste zaznamenala, že již v roce 2013 byl otevřen partnerský butik Victoria's Secret na letišti Václava Havla v tranzitní části jako duty free obchod. Obchod je přístupný až po odbavení.

Květen již tady konečně máme a jedná se o ideální dobu na nákup plavek a nového prádla na léto.

Obchod VS byl již konečně otevřen.
Rovněž můžete navštívit oficiální e-shop VS.

Foto: logo victoriassecret.comNázory k článku


Jupí!!!!!!!!
Katka, 5. února 2023

Napište, co si o tom myslíte