BudKocka.cz logo

Podzimní móda 2024 - nové trendy

Móda Trendy Oblečení Podzim Šárka 2. října 2012
Podzimní móda

Léto uteklo jako voda a podzim už zaklepal na dveře. Proto je na čase pořídit si nové kousky do vašeho šatníku. Chcete vědět, jaká móda bude tento podzim in? Chcete nosit něco, v čem vás nikdo nepřehlédne? Buďte v obraze a vyberte si z módních trendů na rok 2024.

Vyberte si super kousky


bunda

halenky

svetry

kabáty

halenky

Oblečení jako podle pravítka

Přehlídková mola zaplavily kousky plné zajímavých geometrických tvarů v těch nejrůznějších barvách. Módní návrháři se především zaměřili na elegantní věci, jako jsou šaty, sukně a halenky. Stačí si k nim pořídit jen vhodné jednobarevné doplňky a získáte tak neotřelý outfit, který vám bude každý závidět. Něco takového ve vašem šatníku přece nesmí rozhodně chybět!

Květované potisky patří do podzimní módy

Zkuste retro styl! Dokažte, že květiny nepatří jen do vázy a vezměte si na sebe něco s touto tapetou. Na 100 % rozveselí váš šatník a udělá vás neobyčejnou. Hlavně květované sukně a šaty. Vyvarujte se však celokvětovaným košilím a halenkám. Udělají vás mnohem starší, než ve skutečnosti jste.

Černá a jen černá

I když třeba černá barva nepaří mezi vaše oblíbené a vy se jí celý rok vyhýbáte obloukem, právě teď nadešel ten čas, abyste si v tomto stylu něco pořídila. Jestliže vám připadá černá moc smutná, věřte, že v podzimních dnech bude úplně jiná. Buďte svůdná a zahalte se celá do černé.

Optický klam

Do módy také přichází oblečení plné optických klamů. Ostatním budou mít doslova zhypnotizované pohledy, když kolem vás projdou. Doplňky či oblečení plné abstraktních potisků a magických motivů se vám zajisté bude hodit. Nikdy není od věci pořídit si něco zajímavého.

Vrstvené oblečení

Vrstvené neboli velmi praktické oblečení. Svršky můžete svlékat a oblékat dle potřeby a přitom se stále cítit dobře. Nebojte se zaexperimentovat a vytvořit tak extravagantní outfit. Nebojte se oblékat krátké přes dlouhé nebo úplet přes pleteninu.

Co si myslíte o módních trendech vy? Líbí se vám, nebo pro vás představují spíše kýč?

Foto: zoot.cz, answear.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte