BudKocka.cz logo

Průstřihy na oblečení jsou trendy

Móda Trendy Monika 4. března 2017
průstřihy

Prvních průstřihů jste si mohla všimnout před dvěma lety. Průstřihy byly většinou spíše nenápadné často v podobě slzy na zádech nebo hrudníku, minulý rok byly již nápadnější, ale letos je to velký trend. Průstřihy totiž najdete na mnoha kouscích a na mnoha místech. Nejedná se pouze o ramena a záda, ale i o pas, hrudník nebo nohy.

S blížícím se jarem a létem se budete určitě chtít i vy odhalit. Alespoň maličko. Právě móda s průstřihy je originální varianta, která něco málo odhalí a přitom stále nechá značnou část zakrytou. Vypadá to skvěle a vzdušně.

Podívejte se na módní tipy


vínové šaty s průstřihy na ramenou

černé šaty s průstřihem na pase

šaty s průstřihy na zádech

tričko s průstřihy na zádech

body s průstřihy

halenka s průstřihy na rukávech

halenka s dlouhým rukávem

body s průstřihem na ramenou

Průstřihy na ramenou, zádech, bocích nebo pase působí nejen originálně, ale také sexy. Můžete zapomenout na nudná dámská trička nebo halenky, ty s průstřihy posunou vás outfit o několik řádů výš. Vypadají jednoduše skvěle.

Průstřihová móda vypadá naprosto úžasně. Budete v ní vypadat zajímavě, stačí jen dobře kombinovat. Šaty jsou jednoznačné, neoblékáte si další věci. Tričko nebo halenka se hodí kombinovat se sukní nebo kalhotami jednoznačně bez různých průstřihů, už by jich bylo moc.

Pečlivě si vybírejte

Jelikož průstřih odhaluje různou část těla, je vždy dobré zvážit, zda se pro vás hodí. Pokud vás trápí nadváha, neměla byste sáhnout po módě, která ji nebude zviditelňovat. To stejné se týká i žen, které mají znatelné akné, rovněž není vhodné průstřihy na něj upozorňovat nebo pokud potřebujete podprsenku, která by šla na rukávech vidět.

Vybírejte si vždy takovou módu s průstřihy, ať vám sedne a neodhalí něco, co byste nechtěla. Může je nosit každá žena, ale je potřeba pořádně vybírat, ať najdete to nejlepší právě pro vás.

Průstřihy najdete i na botách, kde mohou být různé drobné dírky nebo budou rovnou část nohy (kotník, patu, nárt) odhalovat.

Typická móda s průstřihy jsou určitě halenky, šaty, trička nebo kalhoty. Někdy najdete elegantní kousky, někdy spíše ležérní. Záleží na tom, co si pořídíte domů. Letos ale oblečením s průstřihy v žádném případě neuděláte chybu.

Líbí se vám tento styl?

Foto: zoot.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte