BudKocka.cz logo

Plavky 2024 - nejnovější trendy

Móda Plavky Trendy Lucie 18. března 2017
plavky 2024

Teď sice máme konec května, ale víte, jaké budou letos nejnovější trendy v oblasti plavek? Podívejte se, jaké plavky si letos můžete pořídit. Oblíbené budou jak bikiny, tak i jednodílné plavky. V obchodech najdete různé střihy, barvy a styly, proto si určitě vyberete z toho, co nám návrháři připravili na sezónu 2024.

Letošní rok je ve znamení barev. Trendy jsou barevné plavky, přičemž jeden díl plavek budou v jiné barvě než ten spodní. Také jsou oblíbené puntíkované plavky, metalické nebo neonové barvy a v neposlední řadě se nezapomíná ani na pastelové odstíny.

Dvoudílné plavky jsou pořád nejoblíbenější

Dvoudílné plavky patří mezi nejčastěji kupovaný typ plavek. A vůbec se tomu nemůžeme divit, protože tyto plavky vypadají skvěle a navíc vás nikdy neomrzí. Můžete si vybrat mezi různými typy plavek - zavazování za krkem, bez ramínek (bandiny), push-up nebo tankiny (horní díl je top). Stejně tak si můžete vybrat i mezi spodním dílem (tanga, s nohavičkami, se sukýnkou, klasické nebo brazilské kalhotky, s vysokým střihem, bokovky,...). Výběr je opravdu bohatý, tak si můžete vybrat, co se vám líbí a také co vám sluší.

plavky 2024

Je libo jednodílné plavky?

Pokud chcete zůstat u klasicky, vyberte si jednodílné plavky. Tyto dámské plavky rozhodně nepatří do starého železa, naopak s pěkným střihem záříte a pokud chcete vypadat vskutku originálně, vyberte si monokiny (jednodílné plavky s průstřihy). Jednodílné plavky jsou také k mání v mnoha různých střizích a barvách. Určitě si vyberete nějaké zajímavé.

dámské plavky 2024

A jak je to s trendy na rok 2024?

Pokud se podíváte na nové kolekce v módních obchodech, tak si na první pohled všimnete zajímavých kombinací barev, ozdob, puntíků a proužků. Tak jako celý letošní rok, tak i na poli plavek jsou oblíbené geometrické vzory, kovové ozdoby, zajímavé odstíny a květinové odstíny.

Kupte si zajímavé plavky na letošní rok za skvělé ceny zde v eshopu.

Horní foto: hm.comNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte