BudKocka.cz logo

Módní tipy na rok 2024 - jaro/léto

Móda Trendy Módní tipy Lucie 11. března 2013
módni trendy 2024

Zajímá vás, co bude v letošním roce v módě? Jaké se budou nosit barvy, vzory a další trendy? Podívejte se. Přinášíme vám výčet těch největších trendů, které již teď můžete najít v nabídce obchodů a které by neměly chybět ve vašem šatníku. Neomezujte se na jeden či dva trendy, když si můžete vybrat z tak velkého množství módních trendů. Podívejte se na skvělé tipy na jaro a léto!

Neonové barvy jsou velkým hitem

Chcete letos zazářit? Vyberte si neonky! Oblečení neonových odstínů je aktuálně dost v kurzu. Kupte si neonovou modrou, oranžovou, červenou nebo zelenou, která doplní váš outfit. Toto oblečení můžete kombinovat s dalšími barvami a vzory. Nebojte se ani geometrických vzorů. Pěkně vypadají neonová trička, legíny nebo plavky.

neonová móda

Pastelky jsou stále na výsluní

I když jsou pastelové barvy delší dobu, tak i letos naleznou v módním světě své místo. V těchto barvách si můžete pořídit nejen oblečení, ale i boty. Vše vypadá úžasně, ale nutné je oblečení správně zkombinovat. Svetry v pastelových barvách se hodí na jaro, zatímco šaty a topy budou ideální v létě. Podívejte se na svou oblíbenou značku, co vám nabídne.

Geometrické vzory hlásí návrat

Proužky, puntíky, kostky... tak letos vypadá móda pro sebevědomé ženy. Proužky patří mezi to nej v letošní sezóně. Svislé i vodorovné proužky, popřípadě i jejich kombinace, naleznete na blůzách, šatech i kalhotách.

proužky a pruhy

Výborně vypadá kombinace bílé a černé barvy, chybu ale neuděláte ani jinými barevnými kombinacemi. Úchvatně vypadají i proužkované boty a doplňky, jako jsou kabelky, sponky nebo brýle.

Romantické květiny pro romantickou duši

Preferujete raději nenápadnou a přesto hezkou módou s jemným vzorem? Pro vás jsou ideální květiny. Přesněji květinové vzory plné romantiky.

vzory - květiny a aztéckéMůžete si obléknou trendy šaty plné drobných kvítků nebo naopak ozdobené velkou či velkými květinami. Opět se nemusíte omezovat na šaty nebo halenky, ale pořiďte si i kalhoty či legíny.

Do módy se vracejí dámské ledvinky. Jestli ji ještě nemáte, pořiďte si ji.

Další zajímavé vzory

Pokud se vám nelíbí výše uvedené modní tipy, nezoufejte. Do módy se dostávají i vzory zvířecí kůže, etno, aztécké nebo orientální vzory. Můžete si tak pořídit nejen legíny či kalhoty těchto vzorů, ale i šaty nebo bundy. Nápaditosti se rozhodně meze nekladou, ale nezapomeňte, že nic se nemá přehánět.

Foto: hm.comNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte