BudKocka.cz logo

Módní tipy na rok 2022 - jaro/léto

Móda Trendy Módní tipy Lucie 11. března 2013
módni trendy 2022

Zajímá vás, co bude v letošním roce v módě? Jaké se budou nosit barvy, vzory a další trendy? Podívejte se. Přinášíme vám výčet těch největších trendů, které již teď můžete najít v nabídce obchodů a které by neměly chybět ve vašem šatníku. Neomezujte se na jeden či dva trendy, když si můžete vybrat z tak velkého množství módních trendů. Podívejte se na skvělé tipy na jaro a léto!

Neonové barvy jsou velkým hitem

Chcete letos zazářit? Vyberte si neonky! Oblečení neonových odstínů je aktuálně dost v kurzu. Kupte si neonovou modrou, oranžovou, červenou nebo zelenou, která doplní váš outfit. Toto oblečení můžete kombinovat s dalšími barvami a vzory. Nebojte se ani geometrických vzorů. Pěkně vypadají neonová trička, legíny nebo plavky.

neonová móda

Pastelky jsou stále na výsluní

I když jsou pastelové barvy delší dobu, tak i letos naleznou v módním světě své místo. V těchto barvách si můžete pořídit nejen oblečení, ale i boty. Vše vypadá úžasně, ale nutné je oblečení správně zkombinovat. Svetry v pastelových barvách se hodí na jaro, zatímco šaty a topy budou ideální v létě. Podívejte se na svou oblíbenou značku, co vám nabídne.

Geometrické vzory hlásí návrat

Proužky, puntíky, kostky... tak letos vypadá móda pro sebevědomé ženy. Proužky patří mezi to nej v letošní sezóně. Svislé i vodorovné proužky, popřípadě i jejich kombinace, naleznete na blůzách, šatech i kalhotách.

proužky a pruhy

Výborně vypadá kombinace bílé a černé barvy, chybu ale neuděláte ani jinými barevnými kombinacemi. Úchvatně vypadají i proužkované boty a doplňky, jako jsou kabelky, sponky nebo brýle.

Romantické květiny pro romantickou duši

Preferujete raději nenápadnou a přesto hezkou módou s jemným vzorem? Pro vás jsou ideální květiny. Přesněji květinové vzory plné romantiky.

vzory - květiny a aztéckéMůžete si obléknou trendy šaty plné drobných kvítků nebo naopak ozdobené velkou či velkými květinami. Opět se nemusíte omezovat na šaty nebo halenky, ale pořiďte si i kalhoty či legíny.

>

Další zajímavé vzory

Pokud se vám nelíbí výše uvedené modní tipy, nezoufejte. Do módy se dostávají i vzory zvířecí kůže, etno, aztécké nebo orientální vzory. Můžete si tak pořídit nejen legíny či kalhoty těchto vzorů, ale i šaty nebo bundy. Nápaditosti se rozhodně meze nekladou, ale nezapomeňte, že nic se nemá přehánět.

Foto: hm.comNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte