BudKocka.cz logo

Buďte na jaře in!

Móda Oblečení Jaro PR článek 1. března 2013
móda

Při pohledu z okna jste si už určitě všimla, že nám už jaro konečně klepe na dveře a že je na čase schovat zimní oblečení do skříní a naopak koupit novou jarní módu. Co ale takhle letos vyzkoušet i něco jiného než pastelové a neonové barvy, peplum nebo legíny s potisky, které naleznete v každém druhém obchodě a navíc je má prostě každý? Existuje mnoho dalších značek, ve kterých budete vypadat zaručeně in a hlavně se nestane, že budete mít s kamarádkou stejné oblečení.

Trendy oblečení do školy

Určitě den co den přemýšlíte, co si můžete obléknout do školy, ať nechodíte pořád v tom stejném oblečení. Vyzkoušejte oblečení aeropostale. Jedná se o skvělou americkou trendy módu, která je určena pro slečny kolem 15 až 18 let. Oblečení je plné barev a krásných vzorů a vy tak můžete být něčím výjimečná. Sice si trošku připlatíte, ale aspoň budete mít kvalitnější oblečení než to, které se prodává u stánkařů nebo levných značkových obchodů. Hlavně vás překvapí bohatá nabídka této značky.

Pokud už nejste bláznivá teenagerka, vsaďte na módu pro mladé ženy. Plno zajímavých módních trendů vám nabídne pohodová značka Tommy Hilfiger. Aktuální kolekce této značky je svěží, barevná, květovaná i vzorovaná. Můžete si vybrat nejen ležérní oblečení, ale i oblečení s elegantním nádechem. U značky Tommy Hilfiger si zaručeně vyberete to pravé.

Nezapomeňte ani na jarní sportování

S jarem je spojen i jogging, běh a další sporty. Přece jen po zimním lenošení je nutné něco se sebou dělat. Není nic lepšího než si koupit sportovní oblečení (např. teplákovou soupravu), ať máte v čem sportovat. Sportovní a volnočasové oblečení Everlast je na to přímo určené. A pokud máte strach, že se nedokopete k pravidelnému běhání, tak se opravdu bát nemusíte. Když si pořídíte pěknou soupravu, tak vás to zaručeně přinutí k pohybu.

Už se těšíte na jaro a na jarní trendy?Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte