BudKocka.cz logo

Stahovací prádlo na nedokonalé partie

Krása Prádlo Rady Eliška 31. srpna 2013
stahovací prádlo

Koupila jste si oblečení, do kterého máte problém se dostat a nechcete ho vyhodit nebo vrátit? Chystáte se na ples nebo nějakou společenskou akci, kde nechcete, aby šel vidět nějaký špíček? Vyzkoušejte stahovací prádlo, které pomůže zamaskovat nedostatky v rizikových partiích. Toto prádlo zeštíhlí tělo a vy tak budete vypadat mnohem lépe. Stačí si jen vybrat ten správný kousek.

Jak si vybrat stahovací prádlo?

Výběr stahovacího prádla nesmíte podcenit, protože špatná velikost neudělá kýžený efekt. Zvolíte-li velkou velikost, prádlo nebude mít co stáhnout a v opačném případě nebudete moct ani dýchat nebo vytvoří nevzhledné zvrásnění na těle. Je proto lepší prádlo pořádně zkoušet a testovat, ať už v kabince, nebo u zboží z internetového obchodu. Také je vhodné brát v potaz, zda jej budete nosit každý den, nebo jen při zvláštních příležitostech, jestli se v něm moc nepotíte nebo vás netlačí. Jednou za čas se tyto nepříjemnosti dají překousnout, ale při každodenním nošení ne.

Stahovací kalhotky

Stahovací kalhotky patří k nejoblíbenějšímu stahovacímu prádlu, neboť se dají nosit téměř pořád a díky střihu mohou stáhnout problematickou partii. Prodávají i s vyšším pasem, aby mohly modelovat problematické břicho nebo s prodlouženými nohavicemi na tvarování zadečku a stehen. Prádlo bývá často bezešvé, aby se nedalo poznat, že něco nosíte a některé i prodyšné.

Stahovací prádlo můžete koupit tady v e-shopě.

stahovací kalhotky prádlo

Stahovací pás na břicho

Břicho bývá tou nejproblematičtější partií, proto chceme-li ho schovat, saháme po zeštíhlovacím páse. Můžete pořídit jak samotný pás, tak i ve spojení s kalhotkami, který působí přirozeněji. Existuje i stahovací pás na břicho po porodu, který pomáhá na zatáhnutí bříška po porodu. Poporodní pásy jsou proto velmi oblíbené, protože nemusíte jen ležet na břiše, ale můžete dělat vše normálně a tlak bude na břicho působit.

Stahovací pásy můžete koupit v tomto e-shopě.

stahovací pás prádlo

Zeštíhlující šaty a body

Stahovací šaty, body i korzet jsou výborným způsobem na zamaskování více problematických partií najednou. Navíc budou působit mnohem lepším dojmem, protože nebude znatelný přechod mezi jednotlivým oblečením. Šaty se prodávají s ramínky nebo bez, body patří mezi klasiku a navíc je možné pořídit je i s kosticemi a korzet se hodí nejen pod svatební a plesové šaty. Vždy si můžete vybrat zajímavý kousek, který vás udělá štíhlejší.

Stahovací prádlo pomůže zakrýt drobné nedostatky a špíčky, u větších špeků moc znatelný rozdíl není. Samozřejmě, že vám pomohou nevzhledné špíčky zmenšit, ale jen o jedno, dvě čísla nebo jen je pěkně vytvarují tělo. Nedá se ale popřít, že se jedná o velmi dobrého pomocníka, který může také zastoupit košilku.

Foto: astratex.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte