BudKocka.cz logo

Poznejte i vy přírodní kosmetiku Yves Rocher

Krása Kosmetika Líčení Parfémy Externí autorka 27. srpna 2012
kosmetika

Yves Rocher se v posledních letech vyhřívá na vlně popularity a zájmu. Zcela přírodní kosmetika nás ženy úplně uchvátila. Důvod, proč tomu tak je více než jasný. Rostlinné účinky blahodárně působí na ženskou krásu.

Neváhejte a vyzkoušejte kosmetiku Yves Rocher

Původem francouzská společnost Yves Rocher získává inspiraci pro své produkty přímo z panensky čisté přírody. Vaše tělo, vlasy a pleť budou hýčkány silou přímo z přírody. Zakladatelem firmy je Yves Rocher, po kterém je firma pojmenována. Sám Yves Rocher byl rodákem z francouzské Bretaně. Právě kouzelná Bretaň Yvese natolik inspirovala a stala se z jednou z důvodů, proč začal podnikat právě v kosmetice a to cela přírodní.

Firma byla založena v roce 1959 a její popularita stále strmě stoupá. Obchůdky Yves Rocher najdete v 80 zemích světa. Velmi raritní je ten fakt, že společnost Yves Rocher si všechny potřebné plodiny a rostliny sama pěstuje.

Zapomeňte na chemickou kosmetiku a svěřte se do rukou renomované a 100% přírodních, která vás potěší bezkonkurenčními účinky a lahodnou ovocnou vůni. Budete míc pocit, jako byste přivoněla k právě utrženému ovoci.

Zamiřte i vy do obchůdku, který vás uchvátí příjemnou atmosférou. Ochotný a příjemný personál vám vždy rád pomůže s výběrem vhodného produktu Yves Rocher právě pro vás.

Uspořádala jsem anketu, jež vám osvětlí více o nejoblíbenějších produktech kosmetického gigantu.

„Zamilovala jsem si šumivé tablety do koupele. Můžete si je zakoupit v mnoha vůních, které opravdu příjemně voní. Musím se přiznat, že se mi nechtělo z vany ven!” - Adéla 25 let, studentka

„Nedám dopustit na skvělý odličovač očí s výtažkem chrpy. Řasenka i s tužkou bez problémů sklouznou pryč.” - Eva 23 let, asistentka

„Dlouho jsem hledala opravdu kvalitní tělové mléko, našla jsem ho u Yves Rocher. Oblíbila jsem si vůni tropického kokosu.” - Markéta 20 let, studentkaNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte