BudKocka.cz logo

Účesy pro každou příležitost

Krása Účesy Rady Externí autorka 6. února 2013
účes

Chystáte se na ples a nevíte, co byste měla udělat s účesem? Hoďte starosti za hlavu a těšte se na fantastickou událost. My jsme problém vyřešili za vás a přinášíme skvělé tipy na trendy účesy nejen na ples, ale i do školy či na párty.
Buďte okouzlující a nápaditá, s námi to nebude žádný problém.

Co na ples?

Dostalo se vám pozvání na ples a vy místo nadšení řešíte dilema? Vykašlete se na starosti a dejte na nás. V hlavě si srovnejte, jaký typ oblečení zvolíte a podle toho se snažte přizpůsobit účes. Pokud máte zdobné a příliš nápadité šaty, volte raději hladký drdol, který upevníte pomocí spon. Nezapomínejte na finální použití laku na vlasy, aby vám účes vydržel opravdu dlouho. Pokud máte naopak jednoduché šaty, nechejte si učesat objemný drdol. Celý večer bude patřit jenom vám, proto vzhůru na ples.

Jak se učesat na párty?

Vaše vizáž může být odvážná i rebelující. Nebojte a odvažte se! Pokud máte krátké vlasy, postupujte následovně. Umyjte si vlasy kvalitním šampónem, vyfoukejte je. Do vlasů si vetřete gel a udělejte si rošťácký rozcuch, který vám dodá jiskru. V případě, že vás příroda obdařila dlouhými vlasy, použijte kulmu. Pohrajte si efektními vlnami, jenž budou opravdu fantastické. Kadeře upevněte stylingovým přípravkem a zafixujte.

A co do školy?

Stojíte ráno u zrcadla a nevíte, jaký účes bude na dnešek ten nejlepší? Berte v úvahu také kolik času máte na úpravu vlasů. Jestliže vás tlačí čas, vlasy pouze vyfoukejte přes kulatý kartáč a pomocí laku jej zpevněte. Náročnější, ale velmi efektní je zaplétání vlasů a lá rybí cop. Určitě tuhle variantu vyzkoušejte, po častém zaplétaní si osvojíte rychlou techniku a budete vypadat famózně. Můžete zvolit i dva culíky nebo drdol. Do školy si můžete učesat teoreticky cokoliv.

Dochází vám inspirace i fantazie polistujte módní časopisy a vyberte si ten nejlepší účes pro vás a vaše vlasy. Zapomeňte na stereotypní culík, buďte originální a hlavně sama sebou!Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte