BudKocka.cz logo

Častečně vyholená hlava - trendy extravagantní účes

Trendy Krása Účesy Vlasy Lucie 30. ledna 2013
Častečně vyholená hlava

Líbí se vám účes, při kterém je jen část hlavy vyholená? Poslední dobou jsou částečně vyholené vlasy in. Nejprve s tím začaly celebrity (Avril Lavigne, Rihanna, Carmen Electra,...) a teď už můžeme na ulici potkat mnoho dívek a žen, které si v tomto trendu libují. Extravagantní účesy jsou nyní na vzestupu a to se týká jak částečně vyholené hlavy, tak i klasického ježka.

Tomuto účesu se říká undercut, side-shaved nebo half shaved. Když půjdete ke kadeřnici nebo kadeřníkovi, řekněte, že chcete částečně vyholený nebo sestříhaný účes. Následně popište přesně svou představu a on vám vykouzlí tento trend.

.

Pro koho se tento účes hodí?

Jak si určitě sama všimnete, tak částečně vyholená hlava není pro každého. Tento účes musíte umět nosit a nejde jen tak spravit, pokud si to po chvíli rozmyslíte. Vlasy dlouho rostou a musíte následně čekat i dva roky, než vám vyrostou zase zpět ze 3 mm.

Tento trend se hodí pro rebelku, pro ženu, která si věří a nebojí se dát najevo svůj názor. Za vlasy se nebude stydět a její sebevědomí je vysoké. Účes pak můžete doplnit vhodným tetováním nebo roztahováky.

Určitě se nenechávejte takto ostříhat, pokud jste spíše šedá myš, která se bojí a má nízké sebevědomí. Také není tento účes pro vás vhodný, pokud váháte a máte strach, co by tomu řeklo okolí.

Ne v každé práci budou nadšeni

Pokud pracujete v bance, přicházíte do styku s lidmi nebo prodává váš vzhled a vaše vystupování, zůstaňte raději u klasických účesů a na tuto extravaganci zapomeňte.

Pokud se rozhodnete pro tento účes, nezapomeňte ani na extravagantní oblečení. Uvidíte, že v něm budete vypadat dost cool!

Na další pěkné fotky se můžete podívat tady: slodive.com/inspiration/half-shaved-hairstyles/.

Foto: © Carrienelson1 | Dreamstime.comNázory k článku


částečně vyholená hlava se mi docela líbí. je to nový trend.také jak na kom. myslím,že to posiluje hostotu a pevnost vlasů.
maruhofi, 15. dubna 2013

Nechala jsem si ostříhat takový účes a vypadá to opravdu moc dobře.
Aliba, 22. června 2013

Hrozně se mi tyto účesy líbí ;) už dlouho nad tím přemýšlím. Myslíte, že si takovýto účes může nechat ostříhat i 14-ti letá holka ?
Ell, 13. července 2013

ahoj Ell jasne že sa možeeš tak ostrihať bude to dobre...jak chceš tak ti to spravim :)
pjotrek, 1. srpna 2013

Napište, co si o tom myslíte