BudKocka.cz logo

Šetrná přírodní barva na vlasy Color & Soin

Krása Vlasy Soňa 18. června 2023
přírodní barva na vlasy Color & Soin

Chcete změnit svůj přirozený odstín vlasů nebo zakrýt šediny šetrnou barvou na vlasy? Vyzkoušejte barvu na vlasy francouzské značky Color & Soin. Dobře kryje, nedráždí... Zobrazit celý popis.

☑️ Co je barva na vlasy Color&Soin?

Přírodní barva francouzské značky Color & Soin je permanentní šetrná barva na vlasy. Neobsahuje amoniak, resorcin, parabeny a silikony. Je vhodná pro ženy s poškozenými a oslabenými vlasy či s citlivostí na běžné barvy. Podívejte se na více informací.

Již po prvním použití dokáže díky vysokému obsahu pigmentů zakrýt šediny a hezky obarvit vlasy. Vlasům Color&Soin poskytuje nejen barvu, ale i péči a výživu. Snižuje možnosti podráždění a alergie.

Jaké má přednosti?

Barva Color&Soin je šetrná k pokožce, je odolná proti vymývání, UV záření a chlóru. Snadno se aplikuje. Aplikaci zvládnete sama doma nebo s pomocí kamarádky.

Je bez amoniaku, parabenů, resorcinu a silikonů. Barva na vlasy Color & Soin byla samozřejmě dermatologicky testována.

barva na vlasy Color&Soin

Medová blond (9N). Barvu získáte v tomto obchodě

Díky komplexu vyživuje vlasy

Barva Color&Soin nejenže nabarví vlasy, ale také je vyživuje, chrání, zjemňuje, hydratuje, dodává lesk a objem. Obsahuje proteinovo-olejový komplex, který pozitivně působí na vlasy.

Najdete v ní následující rostlinné proteiny: pšeničný (regeneruje), ovesný (vyživuje), kukuřičný (stimuluje), sójový (obnovuje) a rostlinné oleje: kokosový (revitalizuje), esenciální oleje jako rozmarýn a eukaluptus (harmonizují).

Účinné látky (PEG-2 Oleamine, Aqua Purificata, Cocamide DEA) méně dráždí, proto je riziko alergické reakce nebo podráždění menší. Barva je vhodná pro ženy s citlivou pokožkou. Mnoho žen tuto značku vyhledává, když má alergii na barvy z drogerie nebo i od kadeřníka.

☑️ Barevné odstíny vás dostanou

Pokud jste zvyklá na velký výběr barevných odstínů, tak ani zde nepřijdete zkrátka. Můžete vybírat z velkého množství půvabných barev Color&Soin - aktuálně značka nabízí více než 27 neuvěřitelných odstínů. Každý odstín má svůj kód pro lepší orientaci a výběr. Vyberte si zde svůj odstín.

vzorník barvy na vlasy Color & Soin

Vzorník - paleta krásných odstínů. Barvy získáte v tomto obchodě

Odstíny jsou syté. Perfektně kryjí šediny i původní barevný odstín. Podle intenzity světla se mění rovněž její odstín.

☑️ Jak barvu na vlasy použít?

Před použitím si vždy pořádně přečtěte návod, instrukce u Color & Soin se mohou trošku lišit oproti konkurenčním barvám.

Před samotným barvením se nachystejte. Oblékněte si raději starší oblečení, přes ramena si dejte ručník a nasaďte rukavice.

1. Obsah menší lahvičky (barva) vylijte do větší lahvičky (ustalovač), pořádně zavřete a důkladně protřepejte nejméně po dobu dvou minut.
2. Odšroubujte špičku lahvičky, vlasy rozdělte na čtyři části a aplikujte směs ke kořínkům.
3. Následně směs rozetřete od kořínků po konečky, po celé délce vlasů.
4. Vlasy musejí být dobře pokryty barvící směsí.
5. Nechejte působit barvu (čas je uveden na návodu, doba se určuje podle množství šedin).
6. Těsně před opláchnutím oživte barvu tak, že přidáte na vlasy trošku teplé vody a trošku hřívu promasírujete.
7. Následně důsledně opláchněte barvu z vlasů. Oplachujte tak dlouho, dokud voda nebude zcela čirá.
8. Na vlasy naneste přiložený balzám, opět od kořínků ke konečkům. Dvě minuty vlasy lehce promasírujte a finálně opláchněte vlasy vodou.
9. Po této proceduře nechejte vlasy uschnout. Následně je upravte podle libosti.

Nejlepší doba pro barvení je po dvou dnech od umytí vlasů.

vlasová barva Color&Soin

Borůvková červená (11R). Barvu získáte levně v tomto obchodě

Výrobce Color & Soin doporučuje barvit kštici co šest týdnů. Díky tomu budou vlasy vyživovány, chráněny a hlavně nebudou viditelné znatelné odrosty, které ukáží původní barvu či šediny. Za šest týdnů vlasy vyrostou zhruba o 1,5 cm.

Tak jako jiné výrobky, tak i tento může vyvolat alergickou reakci u citlivějších osob. Pokud vás bude při barvení barva štípat, svědit nebo ucítíte teplo na hlavě, přestaňte a smyjte ji z vlasů.

Před první aplikací je nejlepší provést test citlivosti na malé oblasti kůže, např. za uchem nebo na předloktí.

Barva není určená na barvení obočí nebo řas.
Po trvalé ondulaci počkejte s barvením dva týdny.
Připravenou směs ihned použijte, nečekejte s aplikací zbytečně dlouho.
Pokud vám směs zůstane, vyhoďte ji, neuchovávejte ji na další použití.
Není vhodné pro děti. Uchovávejte přípravek mimo dosah dětí.
V případě kontaktu směsi s očima, okamžitě ji vypláchněte.

Co najdete v balení Color & Soin?

Balení obsahuje barvu s rostlinnými extrakty, ustalovač barvy (fixátor), stabilizovací vlasový balzám, návod k použití, rukavice.

O značce Color & Soin

Color & Soin je značka barvy na vlasy pro domácí použití s vysokou koncentrací pigmentů. Nedráždí pokožku hlavy, nemá nepříjemný zápach a neobsahuje amoniak, parabeny, resorcin a silikony.

Vytvořila ji francouzská firma Les Trois Chênes (Les 3 Chênes) před více než 20 lety. Ve Francii se jedná o nejprodávanější barvu na vlasy v lékárnách. Dále laboratoř vyrábí doplňky stravy, kosmetiku a další produkty. Podívejte se na další informace.

☑️ Výhody a nevýhody

Stejně jako u jiných produktů, tak i u barvy Color&Soin se podíváme na pozitiva a negativa:

☑️ Zkušenosti a recenze

Zkušenosti s barvou na vlasy Color&Soin jsou velmi pozitivní. Zákaznice si chválí, že barva dobře kryje, nedráždí, je vhodná pro alergiky, dobře se nanáší, málo se vymývá atd. Nelíbí se jim vyšší cena a omezená dostupnost. Podívejte se na další recenze.

recenze barva na vlasy Color & Soin

Zdroj: heureka.cz

Pokud máte s ní zkušenost, napište recenzi do diskuze.

Tip pro správnou péči

Prodlužte trvání této barvy používáním šampónu značky Color&Soin. Nabízí šampón na světle barvené vlasy a rovněž na tmavě barvené vlasy. K tomu i kondicionér. Tyto produkty levně koupíte zde.

Není nutné používat po barvení pouze šampóny této značky. Jedná se o šetrné šampóny pro citlivou pokožku a vlasy, dodávají jim lesk, výživu a ochranu.

☑️ Kde barvu Color&Soin můžete levně koupit?

Přírodní barvu na vlasy Color&Soin koupíte levně v tomto obchodě. V e-shopu na adrese www.zdravibezchemie.cz najdete kompletní paletu všech odstínů a k tomu i šampóny a kondicionér. Aktuálně jsou tyto produkty skladem a doprava je velice rychlá. Prozkoumejte celou nabídku značky.

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte