BudKocka.cz logo

Jak hubne Meghan Markle? Co jí pomáhá?

Hubnutí Novinky Eliška 12. ledna 2018
hubnutí

Meghan Markle je bývalá herečka a nyní snoubenka prince Harryho, která pobláznila kromě něj i celý svět. Vypadá mladě, postavu má jako lusk, ale za vším stojí kus práce, protože nemá ty správné geny. Co jí pomáhá k udržení štíhlé linie a jakou dodržuje dietu?

Meghan se přiznává, že miluje jídlo. A aby si udržela štíhlou postavu, pravidelně se věnuje sportování a dává si pozor na to, co jí. Snaží se vždy dodat svému tělu to, co potřebuje a dodržuje několik zásad, které jí k tomu pomáhají.

Její dieta je založena na volbě správných potravin a pravidelném cvičení.

Miluje jógu

Meghan miluje jógu, kterou dělá již od dětství. Její matka je instruktorkou jógy, proto má k ní tak kladný vztah. Z hlavních přínosů zmiňuje zlepšení ohebnosti, zpevnění svalů, menší stres, kvalitnější spánek a odpočinek.

Ráda běhá

I když s věkem postupně omezuje běhání, které jí zatěžuje kolena, má ho velmi ráda. Kromě toho, že ji udržuje ve formě, tak si při běhání vyčistí hlavu a odpočine od problémů.

Přes týden vegankou

Když Meghan Markle ještě točila seriály a filmy, dávala si pozor na to, co konzumuje a přes týden jedla vegansky. Přes víkend si dopřála i něco jiného, co chtěla. Miluje hranolky, těstoviny a obecně sacharidy, které štíhlé linii neprospívají.

Omezuje určitá jídla

Omezuje konzumaci jídel, po kterých se cítí plná letargie a zpomalují ji. To se jedná hlavně o sladkosti a smažené pokrmy. Hodně jí ryby a zeleninu, dodávají jí energii.

Nepije kávu

Místo kávy upřednostňuje zelený čaj, smoothies a ovocné džusy. Dodají jí více energie, jsou velmi chutné a zdravé.

Víno s rozumem

Nevyhýbá se ani vínu, které si dokáže užít a které by mělo být dobré. Meghan miluje Cabernet, Malbec nebo Tignanello. Ví, kdy má přestat, proto si dá maximálně dvě sklenice vína.

Vaří doma

Miluje vaření, proto každý den něco ukuchtí. Občas si připraví něco, co schová do mrazáku a to pak někdy sní. Upřednostňuje vaření z čerstvých potravin, které jsou pro ni nejlepší.

Odpočinek nadevše

Meghan moc dobře ví, že je někdy vhodné vypnout a odpočinout si. Hlavně po náročné práci. To potom nejraději kouká na televizi, tulí se ke svým psům a k tomu si dá skleničku vína.

Foto je ilustrační.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte