BudKocka.cz logo

Dieta modelek - zhubněte až 3 kg

Hubnutí Dieta Eliška 1. listopadu 2013
modelky

Kdo by si nepřál zhubnout za tři dny několik kilogramů způsobem, který si oblíbily modelky? Někdy se hodí rychle zhubnout a je celkem jedno, že se jedná o nezdravé hubnutí. Šaty se proste samy nezvětší a na školní sraz je potřeba vypadat hubenější. V takové situaci můžete sáhnout po dietě modelek, která se drží pouze tři dny a dá se shodit až 3 kg.

Tato krátkodobá dieta modelek je založena na přesném dodržování jídelníčku, který se skládá z pěti porcí denně určitého ovoce. Díky tomu, že je ovoce čerstvé a obsahuje enzymy, se lépe štěpí tuky a podporuje trávení. Při pohledu na jídelníček je každému jasné, že se z něj moc nenají a že se jedná vlastně o takovou nezdravou polohladovku, svou funkci ale plní.

Jak již bylo zmíněno, veškeré ovoce musí být čerstvé, jinak by dieta modelek nefungovala. Dále je nutné celou dobu hodně pít - nejlépe vodu s citronem nebo obyčejnou vodu. Nejsou na škodu ani detoxikační čaje nebo bylinkové čaje. Pokud se nedokážete vzdát kávy, tak ta by měla být bez cukru a smetany či mléka.

Jak vypadá jídelníček diety modelek?

Následující jídelníček se musí přesně dodržovat. Není vhodné nahrazovat ovoce nějakým jiným nebo zaměnit snídani za oběd.

ovoce na dietu modelek

1. den:

Snídaně: 250 g čerstvého ananasu
Svačina: 250 g čerstvého ananasu
Oběd: 1 banán
Svačina II.: 250 g čerstvého ananasu
Večeře: 1 banán

2. den:

Snídaně: 3 kiwi
Svačina: 150 g hroznů
Oběd: 4 kiwi
Svačina II.: 150 g hroznů
Večeře: 3 kiwi

3. den:

Snídaně: 200 g hroznů
Svačina: 200 g čerstvého ananasu
Oběd: 4 kiwi
Svačina II.: 100 g čerstvého ananasu
Večeře: 2 kiwi a 100 g hroznů

Dieta modelek by se neměla držet déle než zmiňované tři dny, protože není moc zdravá. Jako odlehčovací nebo detoxikační dieta se určitě hodí, ale pro dlouhodobější hubnutí můžete raději zvolit pomalé hubnutí bez stresu a hladovění. Navíc po návratu ke klasickému stravování vás může překvapit jojo efekt, protože se určitě zase hodně najíte a organismus si bude chtít uložit potravu do zásoby.

Víte, jak vypadá dieta It's my life?

Říká se, že modelky před velkou přehlídkou (např. modelky Victoria's Secret) drží různé hladovky, diety, pijí pouze zeleninové šťávy a snaží se jinými způsoby rychle zhubnout kvůli tomu, aby byly ještě štíhlejší. Některé to přiznávají, jiné popírají.

Zkoušela jste tuto dietu nebo si myslíte, že se jedná o naprostý nesmysl?Názory k článku


Teda banán k večeři mi přijde jako pitomost.. je v něm samej cukr, kterej se přes noc uloží v podobě tuku. A jinak, nepřijde mi to nijak drastický - 5 jídel denně, i když se jedná jenom o ovoce, je až až. 3 kila za 3 dny se daj shodit leda, že první den úplná hladovka, jen čaje, druhej den třeba banán a hrst nepraženejch ořechů + opět čaje, čaje - potlačujou hlad, kterej k večeru bejvá nejhorší. A třetí den to samý co den před tim, místo jabka třeba okurku, papriku - zeleninovej salát. Pak bych tomu i věřila.
LJK, 4. listopadu 2014

Zkusím ji od zítra, jsem zvědavá..
Lightcoffee, 20. ledna 2015

LJK je chytrá jak rádio :-D
Agd, 24. května 2015

Ahoj,
Tuto dietu jsem zkoušela cca před třemi lety, a moc mi pomohla s přebývajícími kily.
Jojo efekt se pak ani neobjevil, tim jak jíte málo, tak se vám stáhne žaludek a i když byste chtěly pak jíst, nejde to.
Moc doporučuji mam začátku hubnutí. Je to dobrý start :)
Saza, 25. března 2018

Napište, co si o tom myslíte