BudKocka.cz logo

Retro batohy: Stylový batoh, co má duši

Doplňky Móda Soňa 8. října 2019
retro batohy

Bez batohu se často nedá existovat. Nemusí to vůbec být batoh do školy, ale také do práce, na cesty, túry nebo jen tak do města. A správný batoh má mít plno kapsiček a přihrádek, aby se tam daly schovat všechny cennosti, a zajímavý design. V poslední době jsou v oblibě retro batohy, které vypadají naprosto skvěle. Podívejte se na více informací.

Retro batohy koupíte levně v e-shopu, kde mají skvělou nabídku.

retro batoh černý

👍 Retro batohy stejně jako další retro kousky zažívají v posledních letech boom. Každý by chtěl mít svůj vintage kousek, díky kterému budete vypadat naprosto cool. Navíc vás nemusí trápit ani výrazný potisk a logo značky. Jsou zcela bez potisku a značky.

hnědý retro batoh

Proč koupit retro batohy bez potisku a značky?

Retro batoh je vyroben z kvalitních materiálů, je pevný a módní. Má nastavitelné ramenní popruhy, polstrování chránící záda a unikátní vzhled. Pokud často někam cestujete nebo potřebujete úložiště pro vaše věci na každý den, chybu neuděláte. A existuje rovněž outdoor a sportovní verze.

hnědý vintage bágl

Ať už si pořídíte malý nebo velký batoh, vždy v něm najdete chytře umístěné kapsičky a přihrádky, do nichž můžete odložit své poklady. Vejde se do nich většinou i notebook (záleží na velikosti noťasu i batohu). Jsou jak dámské, tak i pánské.

černý vinatge batoh

👍 Moc dobře asi víte, že za značku se platí nehorázné peníze, proto je značkové oblečení a doplňky mnohem dražší než oblečení a doplňky bez značky. To si můžete ověřit v e-shopu, kde prodávají věci bez brandu, tedy bez značky, a bez potisku. Batohy, tašky, trička, mikiny a další oblečení je výrazně levnější a nemusíte vás trápit výrazné logo značky. To platí o retro batohu, který pořídíte za pár korun.

modrý levný batoh

Kam se hodí vzít si batoh?

Batoh se hodí naprosto všude. Do školy, do práce, na cesty, do přírody, na výlet, na sport i na schůzku. Retro batohy se hodí vzít s sebou kamkoliv, vždy to záleží na vašem uvážení.

černý malý retro batoh

Kde je levně koupíte?

Batohy, bágly a batůžky v retro úpravě můžete levně koupit na www.bezbrandu.cz. Najdete tam kvalitní kousky za super ceny. Recenze na ně jsou velmi dobré.

Foto: bezbrandu.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte