BudKocka.cz logo

Praktický a stylový vak na záda Converse

Doplňky Kabelky Eliška 25. září 2018
vaky na záda Converse

Na první pohled vypadá, že je malý, ale když se na něj pozorně podíváte, zjistíte, že zdání klame. Stylový vak na záda značky Converse je neuvěřitelně praktický a můžete do něj schovat plno věcí. Hodí se téměř do každé situace, stačí hodit do něj věci, utáhnout a vyrazit.

Vaky jsou v poslední době mnohem oblíbenější než třeba batohy, které jsou zbytečně obrovské, těžké a vypadají nudně. Vak vypadá módně a opravdu zajímavě. Téměř každý má doma svůj vak a určitě i vy o něm teď uvažujete. Vakem od Converse určitě neuděláte chybu, vypadá skvěle a koupíte ho velice levně.

vak converse

Univerzální vak na uzavírání stahovací šňůrkou se hodí pro holky i kluky na každou příležitost. Do vaku hodíte věci, co zrovna potřebujete, utáhnete šňůrku, hodíte na záda nebo jedno rameno a můžete jen tak nalehko jít.

Proč koupit vak Converse?

vak pinch converse levně

gym sack converse

vaky converse

levný vak na záda

Vak nebo někteří mu říkají také pytel nebo pytlík na stáhnutí šňůrkou či gymsack nemusí vypadat vůbec nudně. Logo Converse může doplnit zajímavý vzor, potisk nebo nápis. Converse se ale snaží spíš o decentnější vzhled. U jiných značek seženete vaky i s bláznivým potiskem nebo nápisem. To ale záleží na tom, co byste chtěli mít.

rozložený vak

Rozložený vak se vejde všude

vak s kapsou

Nechybí ani kapsa na zip

Kam ho nosit?

vak na záda


Foto: converse.comNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte