BudKocka.cz logo

Originální boty na podzim 2024

Boty Trendy Podzim Eliška 16. září 2013
boty na podzim

Teď je nejvyšší čas na to, abyste si pořídila nové boty. Venku je již celkem zima a v obchodech najdeme nové kolekce obuvi na podzim 2024. Čekají tam nové trendy a boty, ze kterých si určitě vyberete. Pokud ale chcete před tím, než půjdete do obchodu vědět, co si tam můžete pořídit, podívejte se na několik stylů u bot.

Univerzální a trendy černé boty

Černá barva je nejen elegantní, ale má v sobě kouzlo, na které byste neměla zapomínat ani při nákupu nových podzimních bot. Nabídka černých bot vás doslova překvapí; vybrat si můžete mezi lesklými lakovanými modely, matnými semišovými nebo koženými modely. Tyto podzimní boty vás rozhodně zaujmou, protože hodí se ke všemu oblečení a na každou příležitost. Pokud máte ráda extravaganci, zvolte podzimní boty se cvočky, mašlemi, zipy nebo třásněmi.

Hrátky s barvami

Nemáte-li ráda klasickou černou a hnědou barvou, sáhněte po botách, které jsou modré, fialové nebo červené barvy. Modelů není moc na výběr, takže určitě nebudete mít boty jako každá jiná u vás v práci. Tyto boty jsou vyrobeny převážně ze semiše a vybrat si můžete jak kotníkové boty, tak i lodičky s klínem i bez.

boty na podzim 2024

Podzim v divokém stylu

Ne, ne, nejedná se přímo o divoký styl, ale o obuv, která je inspirována Divokým západem. Určitě si pamatujete na to, jakou obuv nosili kovbojové a takovou najdeme i v obchodech v dámském oddělení.

podzimní boty 2024

Kotníkové boty s úzkou i kulatou špičkou lehce prohnutou a doplněné silnějším podpatkem a různými ozdůbkami vypadají velmi originálně nejen na podzim. Ozdůbky mohou být třásně, přezky, cvoky nebo řetězy. Podzimní boty jsou ze semiše nebo kůže a najdete je nejčastěji v černé a hnědé barvě.

A co třeba army styl?

Army obuv je určená pro drsné ženy, které mají rády silnější obuv s metalickým odstínem a v zajímavých barvách. Čeká na vás khaki, hnědá i vínová. Pohodlné boty se hodí do deště, sněhu a dalších ne moc příjemných podmínek. Má ale jednu výhodu, tyto kousky vypadají zatraceně módně. Nechybí jim přezky, cvoky a další ozdoby.

A k tomu se hodí stylová podzimní bunda.

Cvočková mánie pokračuje

Pokud je vám líto, že jste na jaro či léto neměla boty se stříbrnými ozdobami, nemusíte být smutná. Cvočky, pyramidy či nýty nacházejí své místo i v podzimních kolekcích. Skvěle se vyjímají na černých a hnědých botách, na kotníkových kozačkách i na kozačkách až po kolena.

Už víte, jaké si vyberete boty na podzim? Bodou to boty se cvočky nebo raději vsadíte na eleganci?

Foto: deichmann.comNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte