BudKocka.cz logo

Proč jsou Francouzky tak krásné?

Životní styl Rady Lucie 19. září 2013
krásná francouzka

Jak všechny moc dobře víme, Francouzky jsou velmi krásné. Nejsou moc nalíčené, mají hezké vlasy a neoblékají se jako lehké holky. Také se umějí chovat a vypadají vždy velmi dobře. Co za tím stojí? Pokud chcete být jako ony, můžete se řídit následujícími radami. Určitě se pak budete cítit mnohem lépe a také to půjde na vás poznat.

Francouzky dbají na módu

Francouzku nikdy nepotkáte ve vytahaném oblečení ani při cestě někam kousek za roh. Vždy jsou elegantně oblečené nejen podle posledních módních trendů. Oblečení mají pořád sladěné, dbají na výběr vhodných doplňků, avšak nikdy nevypadají komicky a směšně, tak jako tomu je v jiných státech. Oblečení by mělo působit nově, ne ošuntěle, sepraně nebo jakkoliv pochybně.

Dokonale pečují o pleť

Když se podíváte na Francouzku, všimnete si její dokonalé pleti. Většinou ale na ní nenajdete mnoho make-upu a dalších líčidel. Raději poctivě pečují o pleť, používají různé krémy, které pleť hydratují a oživují. Z tohoto důvodu nenajdete Francouzky, které jsou přeplácané šminkami. Pokud zvolí oblíbenou červenou rtěnku, tak si oči nalíčí méně nebo vůbec. Je pro ně důležité, ať nepůsobí komicky.

Proč Francouzky netloustnou?

Pokud jste někdy byla ve Francii, určitě jste si řekla, že mají opravdu dobré jídlo, kterému se nedá odolat a ze kterého se musí zaručeně přibrat. To Francouzky moc dobře vědí, proto si každý den dopřávají něco dobrého a rozhodně nehladoví. Akorát si umí vybrat z výborných ryb, zeleniny, sýrů či pečiva. Francouzky jedí velmi pomalu a přiměřeně, proto s přibíráním nemají takový problém. K tomu nezapomínají k jídlu na sklenku vína.

A jak je to s pohybem?

Ve fitku je sice nenajdete, protože tam to nesnáší, ale pořád chodí a chodí. Chůze je na hubnutí ideální, takže i vy si zamilujte dlouhé procházky. Na druhou stranu mají rády různé krémy na zeštíhlení či proti celulitidě, dokáží jich spotřebovat opravdu velké množství.

Mají dobrou náladu

Důležité je neustále se cítit dobře a mít skvělou náladu. Dobrá nálada dělá divy, proto díky tomu vypadají mladší a plné elánu. Také je vhodné oprášit základy bontonu a mít zdravé sebevědomí.

Pokud chcete být jako ony, chovejte se podobně. Určitě vám to půjde.Názory k článku


Byl vubec autor clanku nekdy ve Francii? Ja nekolikrat a vypada to tam uplne jinak, nez se zde pise... O krase se da diskutovat (myslim, ze doma mame daleko vetsi krasky), a co se tyce pojmu "netloustnou"? Temer kazda ma v ruce cigaretu a zakladem jidelnicku je kafe, male a silne...
Eyus, 16. března 2016

Napište, co si o tom myslíte