BudKocka.cz logo

Jak vrátit do vztahu onu pověstnou jiskru?

Vztahy Rady Problémy Láska Externí autorka 13. srpna 2012
vztah

Bojíte se stereotypní nudy a nevíte, jak zabránit jejímu výskytu i ve vašem vztahu? Snažte se být ženou, které je umělkyní a odbornicí na šťastné partnerství.

Všechny problémy se dají snadno vyyřešit. Stačí jen vědět, jak byste na to měla jít.

Dejte si vzájemnou volnost

Nezapomínejte na vaše koníčky, rodinu a přátelé. Udržujte vztah se všemi, co máte ráda. Prospěje to nejen vám, ale především vašemu vztahu. Partner ihned dostane pocit, že jej nedržíte na pevném vodítku. Pár hodin strávených podle svého vás pevně semkne, po návratu si budete mít o čem povídat a to je důležité.

Láska je jako oheň, aby mohla dlouho a stejně silně hořet, je potřeba vzduch. Nezameškávejte vaše koníčky kvůli přehnané potřebě být spolu. V tomto případě se povoluje být kapku sobecká a hlavně nezávislá. Chvilka času strávená s kamarádkou, vám přivane nečekaně mnoho.
Téměř povinně to musíte vyzkoušet.

Nepodceňujte komunikaci

V případě, že jste naštvaná, nemlčte a neprotahujte na neurčito tíživou atmosféru. Pokuste se zachovat chladnou hlavu a především klid. Sedněte si spolu a rozumně si promluvte. Sdělte partnerovi, co vás trápí a jak se cítíte.
Pročištěný vzduch vám udělá dobře.

Zahrnujte se láskou

Delší setrvání ve vztahu rozhodně neznamená, abyste se z vás rázem stali cizinci. Dokazujte si lásku každý den. I když se vám to může zdát jako bezvýznamnost. Každodenní polibek, mazlení a láskyplné milování z vás udělá nerozlučnou dvojici. Neberte si vzor z vašeho okolí a s vervou se líbejte při nákupu, prostě úplně všude.

Nezáleží na tom, jestli bydlíte spolu, napište si zamilovanou a optimistickou smsku plnou sladkých příslibů.

Příště se dozvíte další tipy a rady na oživení vztahu. Těšte se!Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte