BudKocka.cz logo

Ponožky Oddsocks - nadčasové fusekle

Móda Doplňky Eliška 27. listopadu 2016
Ponožky Oddsocks

Už vás štvou klasické ponožky, které jsou nudné? Oblečte si ponožky, ve kterých budete vždy originální. Vyzkoušejte britskou značku Oddsocks, která je specialistou na vtipné a pestrobarevné ponožky.

S ponožkami Oddsocks se budete vždy usmívat. Stačí jen pohledět na bláznivé ponožky a hned budete mít lepší náladu. Krásné barvy a vzory každý nešťastný den rozveselí, zaženou špatné rozpoložení i smutek.

Originalita nezná mezí!

Ponožky Oddsocks vypadají naprosto skvěle, stačí se jen na ně podívat.

ponožky oddsocks
pánské ponožky United Oddsocks
veselé ponožky oddsocks
dámské ponožky oddsocks
dámské ponožky oddsocks

Proč zrovna ponožky Oddsocks?

Jak tato značka vznikla?

O jedné listopadové noci v roce 2005 Gary a Paul společně seděli v anglické hospodě, když najednou Paul začal povídat o ponožkách. Říkal, že k sobě mohou dokonale patřit i zcela odlišné barvy a vzory na ponožkách. Prostě jako fish and chips (ryba a hranolky). Najednou měl Paul takový pohled v očích, čehož si všiml Gary a věděl, co to znamená.

Podívejte se na krásné legíny Polarosi Lelosi.

Nechtěli změnit svět, ale jen to aby každý mohl každý den udělat něco odlišného. Na začátku je čekala tvrdá práce, zábava, navrhování, tvoření, aby udělali společně perfektní, přesto odlišné ponožky. A tvrdá práce United Oddsocks se vyplatila. Ponožky Oddsocks se staly hitem nejen ve Velké Británii, ale i ve světě.

Kde je můžete koupit?

Ponožky Oddsocks koupíte v různých shopech. Jsou k dispozici dámské i pánské ponožky. Prodávají se jako sada tří nebo šesti ponožek. Pozor, nejedná se o páry, ale opravdu o kusy.

Výhodou je, že jsou tyto ponožky vyrobeny nejméně ze 75 % bavlny, což je pro nohu velmi příjemné. Dále ve složení je polyamid a elasten.

Už nemusíte hledat stejné ponožky, aby utvořily pár. Teď mohou být odlišné a přesto se k sobě hodí.

Máte s nimi zkušenosti nebo si je teprve hodláte pořídit?

Foto: different.czNázory k článku


Vypadaj super!
rr, 8. prosince 2016

Napište, co si o tom myslíte