BudKocka.cz logo

Vánoční zájezd do Paříže na trhy a Vánoce

Vánoce Volný čas Dovolená Trhy Lucie 13. listopadu 2014
eiffelova věž paříž

Vánoce patří mezi nejoblíbenější svátky, tak proč si je pořádně neužít? Doma to už znáte, poznejte na vlastní kůži, jak probíhají v zahraničí. Jako skvělá volba se jeví Paříž a vlastně celá Francie. Vánoce v Paříži jsou určitě jedinečnou příležitostí, na kterou nikdy nezapomenete. Nečekejte na další rok a zajeďte tam letos. Zájezdy do Paříže jsou teď levné, tak toho využijte, ať už se jedná o adventní nebo vánoční pobyty či poznávací zájezd.

Paříž je charakteristická tím, že o Vánocích je krásně nazdobená a osvětlená. Jde vidět, že se na výzdobu v žádném případě nezapomíná a rovněž nepůsobí chudě, nýbrž velmi bohatě. Už jen samotná dekorace vás dostane do té správné atmosféry. Při pohledu na nazdobenou Eiffelovu věž a po procházce Champs-Elysées se budete cítit jako v ráji na zemi.

Užít si Paříž můžete nejen před Vánoci v adventním období, ale i přímo na Vánoce nebo silvestra. Záleží jen na vás, co vám bude víc vyhovovat. Avšak vánoční Paříž je velmi krásná a kouzelná, tak se nechte unést skvělou vánoční atmosférou. Pokud chcete navštívit trhy, nejvýznamnější vánoční trhy se konají již od 15.11.2015 a končí až 4.1.2016 na třídě Champs-Elysées a od 19.11. do 27.12.2015 na La Défense. To znamená, ve všech případech je budete moct oba navštívit. Další trhy se většinou konají také přes celý prosinec.

Jak se dostanete do Paříže?

Paříž se nenachází zrovna blízko, ale i přesto se tam můžete jednoduše dostat vlakem, autem, autobusem nebo letadlem. Cesta letadlem je určitě nejpohodlnější a nejrychlejší, protože za necelé 2 hodiny jste z Prahy v Paříži, ale na druhou stranu i nejdražší. Trmácení autobusem, autem a vlakem trvá delší dobu, ale z těchto tří možností je nejlevnější autobus. K tomu je nutné koupit nocleh a již si můžete užívat krásnou vánoční Paříž. Všechno zařídit tak, aby to to pasovalo může být celkem náročné, proto je jednodušší vybrat si zájezd.

Vánoční zájezdy do Paříže

Jak již bylo zmíněno, nejjednodušší způsob, jak se dostanete na Vánoce do Paříže je zájezd. Můžete jen na zájezd autobusem nebo letadlem. Zájezdy autobusem se konají většinou v adventním období, ale na samotné svátky se již moc nepořádají. Zato na Vánoce je nejlepší se vydat na zájezd do Paříže letecky. Cena je v tomto případě velmi příjemná, neboť vás čeká špičkový hotel se snídani, doprava z letiště do hotelu a super atmosféra.

Silvestr ve Francii

Další možností, kdy si můžete užít krásnou Francii, je silvestr. Můžete si vybrat poznávací a pobytové zájezdy do tohoto centra lásky. Není nic hezčího než přivítat nový rok v Paříži.

České stromky nyní levně

Nezapomeňte poslat svým blízkým vánoční přání a básničky.

Pokud už budete ve Francii, určitě nezapomeňte navštívit ty nejvýznamnější památky, mezi které patří Eiffelova věž, Carrousel, královský palác, opera, Madeline, Bastilla, vítězný oblouk, Les Halles, Champs-Elysées, malý a velký palác, Montparnasse, Versailles, Notre Dame atd. Každý si zaručeně vybere z mnoha známých i méně známých památek.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte