BudKocka.cz logo

České vánoční stromky online v e-shopu

Vánoce Články Lucie 2. prosince 2017
stromek na vánoce

Před pár lety by asi nikoho nenapadlo, že by si objednal vánoční stromek v e-shopu. Nyní se doba změnila a na internetu je dostupné snad všechno. Také vánoční stromky můžete objednat na míru online v e-shopu www.stromkyonline.cz, ve kterém najdete pouze české stromečky pěstované v Beskydech na plantážích.

K Vánocům patří nejen cukroví a dárky, ale také nazdobený stromeček, pod který ukryjete dlouho očekávané dárky. V našem uspěchaném životě sotva stihneme napéct a nakoupit dárky, ale co ještě koupit vánoční stromek? Můžete každý rok vytáhnout ze sklepa umělý stromek nebo vsadíte na živý. Právě živý stromek je pro mnoho lidí lepší, krásně voní a vypadá vždy originálně.

stromky recenze

Před většími obchody prodejci prodávají stromky, které většinou pocházejí z Dánska. Pokud byste rádi měli doma vánoční stromek z České republiky, konkrétně z Beskyd, tak ty přesně naleznete v e-shopu www.stromkyonline.cz, kde prodávají čerstvě řezané stromky z Beskyd té nejvyšší kvality za super cenu. O prodej se stará rodinná firma Zafido s.r.o. a to již sedmým rokem.

Stromky se pěstují na speciálních plantážích v Beskydech a jsou přímo určeny na prodej. Nedochází k likvidacím lesů a nejsou káceny nelegálně.


Proč si koupit stromek online?


Jak to celé funguje?

  1. Nejprve si vyberte v e-shopu druh stromku, jeho výšku a šířku.
  2. Z e-shopu se vám ozvou a podle vašich preferencí vám zašlou dvě fotky stromků na e-mail nebo MMS, abyste si vybrali.
  3. Následně ho odešlou nebo připraví k odběru na prodejně (záleží opět na požadavcích - datum, místo atd.).

Jak probíhá doprava a vyzvednutí?

Stromek je zaslán po celé České republice kurýrní službou jako křehké zboží. Samozřejmě je pečlivě zabalen, aby nedošlo k jeho poničení. Také si můžete vybrat datum, kdy by se vám nejvíce hodilo, aby byl stromek doručen. Jestliže by byl náhodou porušen při přepravě kurýrem, firma vrátí při reklamaci 100 % jeho ceny.

Kromě zaslání je zde možnost vyzvednout si objednaný stromek na prodejnách, které se nacházejí v Praze, Zdibech, Liberci a Mladé Boleslavi.


Jaké jsou dostupné vánoční stromky a doplňky?


Jak se o živý stromek starat?

Na rozdíl od umělého čerstvý stromek si žádá určitou péči, aby vypadal čerstvě a brzy neopadlo jehličí. Doporučuje se, abyste jej ihned vyjmuli z přepravní fólie. Dále je vhodné ho zavlažovat, ale není to nutné. Existují také různé výživy, díky nimž stromečky vydrží mnohem déle.


Recenze zákazníků jsou kladné

Recenze a zkušenosti zákazníků na Heurece jsou pozitivní, stačí se přesvědčit níže. Firma dbá na pečlivé zabalení stromků, aby se během přepravy neponičily a rovněž vybírá vždy krásné stromky.

stromky recenze

Pokud chcete mít živý vánoční stromeček, nemáte čas jít si ho někam vybrat, nechcete se někoho doprošovat o odvoz nebo ho složitě táhnout, vyzkoušejte to na internetu online.Názory k článku


Minulý rok jsme si objednali stromeček, fakt moc pěkný a vůbec se neponičil dopravou. Letos už mámtéž objednáno.
Jitka, 4. prosince 2017

Napište, co si o tom myslíte