BudKocka.cz logo

České vánoční stromky online v e-shopu

Vánoce Články Lucie 2. ledna 2021
stromek na vánoce

Před pár lety by asi nikoho nenapadlo, že by si objednal vánoční stromek v e-shopu. Nyní se doba změnila a na internetu je dostupné snad všechno. Také vánoční stromky můžete objednat na míru online v e-shopu www.stromkyonline.cz, ve kterém najdete pouze české stromečky pěstované v Beskydech na plantážích.

K Vánocům patří nejen cukroví a dárky, ale také nazdobený stromeček, pod který ukryjete dlouho očekávané dárky. V našem uspěchaném životě sotva stihneme napéct a nakoupit dárky, ale co ještě koupit vánoční stromek? Můžete každý rok vytáhnout ze sklepa umělý stromek nebo vsadíte na živý. Právě živý stromek je pro mnoho lidí lepší, krásně voní a vypadá vždy originálně.

stromky recenze

Před většími obchody prodejci prodávají stromky, které většinou pocházejí z Dánska. Pokud byste rádi měli doma vánoční stromek z České republiky, konkrétně z Beskyd a nově ze Šumavy, tak ty přesně naleznete v e-shopu www.stromkyonline.cz, kde prodávají čerstvě řezané stromky z Beskyd té nejvyšší kvality za super cenu. O prodej se stará rodinná firma Zafido s.r.o. a to již osmým rokem.

Stromky se pěstují na speciálních plantážích v Beskydech a na Šumavě a jsou přímo určeny na prodej. Nedochází k likvidacím lesů a nejsou káceny nelegálně.


Proč si koupit stromek online?


Jak to celé funguje?

  1. Nejprve si vyberte v e-shopu druh stromku, jeho výšku a šířku.
  2. Z e-shopu se vám ozvou a podle vašich preferencí vám zašlou dvě fotky stromků na e-mail nebo MMS, abyste si vybrali.
  3. Následně ho odešlou nebo připraví k odběru na prodejně (záleží opět na požadavcích - datum, místo atd.).

Jak probíhá doprava a vyzvednutí?

Stromek je zaslán po celé České republice kurýrní službou jako křehké zboží. Samozřejmě je pečlivě zabalen, aby nedošlo k jeho poničení. Také si můžete vybrat datum, kdy by se vám nejvíce hodilo, aby byl stromek doručen. Jestliže by byl náhodou porušen při přepravě kurýrem, firma vrátí při reklamaci 100 % jeho ceny.

Kromě zaslání je zde možnost vyzvednout si objednaný stromek na prodejnách, které se nacházejí v Praze, Zdibech, Liberci a Mladé Boleslavi.


Jaké jsou dostupné vánoční stromky a doplňky?


Jak se o živý stromek starat?

Na rozdíl od umělého čerstvý stromek si žádá určitou péči, aby vypadal čerstvě a brzy neopadlo jehličí. Doporučuje se, abyste jej ihned vyjmuli z přepravní fólie. Dále je vhodné ho zavlažovat, ale není to nutné. Existují také různé výživy, díky nimž stromečky vydrží mnohem déle.


Recenze zákazníků jsou kladné

Recenze a zkušenosti zákazníků na Heurece jsou pozitivní, stačí se přesvědčit níže. Firma dbá na pečlivé zabalení stromků, aby se během přepravy neponičily a rovněž vybírá vždy krásné stromky. Podívejte se zde na recenze.

stromky recenze

Pokud chcete mít živý vánoční stromeček, nemáte čas jít si ho někam vybrat, nechcete se někoho doprošovat o odvoz nebo ho složitě táhnout, vyzkoušejte to na internetu online.

Názory k článku


Minulý rok jsme si objednali stromeček, fakt moc pěkný a vůbec se neponičil dopravou. Letos už mámtéž objednáno.
Jitka, 4. prosince 2017

Už jsem si ho objednala. Kdoví, jak to letos bude se všemi zákazy, tak ať mám jistotu.
Dee, 31. října 2020

Napište, co si o tom myslíte