BudKocka.cz logo

Těšte se na svatební veletrhy 2015

Svatba Novinky Láska Monika 1. března 2015
svatba

Nevěsty se opět letos mohou těšit na svatební veletrhy, které se konají v roce 2015. Koná se jich zase velké množství a to nejen po celé České republice, ale i v zahraničí. My se podíváme na ty největší, které se letos pořádají nebo již pořádaly.

Praha - Svatební Expo

Mezi největší svatební veletrhy se určitě řadí ten, který se nazývá Svatební Expo. Letos se koná 20.11. a 21.11.2015 v Hotelu International Prague na Koulově 15. Těšte se na dárky, přehlídky, vystavovatele a zajímavý program.

Ostrava - Aula Gong

Svatební veletrh Nevěsta 2015 se koná 14. a 15.3. v aule Gong ve Vítkovicích v Ostravě. Můžete se podívat na bohatý kulturní program, módní přehlídky, originální dorty, kytice a módu atd. Nastávající nevěsta si zajisté vybere něco, co se se jí bude hodit.

Ostrava - Černá louka

Na ostravském výstavišti Černá louka se koná svatební veletrh od 6.3. do 8.3. Vždy je otevřeno od 10 hodin a zavírá se v 18:00 nebo v 16:00 poslední den. Čeká na vás mnoho vystavovatelů, zajímavý program atd. Již sedmá výstava Svatba 2015 bude určitě pro všechny velmi přínosná, tak se na ni zajděte podívat.

Plzeň - Congress Center Parkhotel

Další zajímavý svatební veletrh se pořádá 1.3.2015 v Plzni v Congress Center Parkhotelu. Můžete se radovat z módních přehlídek, svatebních expozic, soutěží, barmanské show, prezentace salónů atd. Oblíbená akce se koná od 11 hodin do 18 hodin.

Jak na loučení se svobodou? Mrkněte na tipy

Brno - Futurum

Již desátý ročník tradičního svatební veletrhu Futurum Brno se děje od 21.2. do 22.2.2015 v OC Futurum na Vídeňské. Můžete si zahrát o ceny, inspirovat se, užít si den a podívat se přehlídky.

Ostrava - Clarion Congress Hotel

10. ročník svatebního veletrhu v Ostravě v Clarion Congress Hotelu se uskuteční 14.2. a 15.2. Je připraven prodejní veletrh, vystavovatelé, soutěže a tradiční atmosféra, kterou si každý zamiluje.

Liberec NC Géčko

Také v Liberci se koná veletrh 14.2.2015, na kterém najdete hodně módních přehlídek, známé tváře, bohatý program, ukázku společenských tanců, dobové kostýmy a soutěže. Nebudou chybět ani vystavovatelé se zajímavou nabídkou.

Bratislava - Incheba Expo

Na desátý ročník prodejní výstavy se můžete podívat i do Bratislavy Tento veletrh se tam koná 13.2. a 14.2. Můžete se podívat na mnoho vystavovatelů, přehlídky, soutěže a také je možné si i koupit všechno, co potřebujete pro svůj velký svatební den.

Olomouc - Flora

Na výstavišti Flora v Olomouci se můžete pokochat svatební trendy 13. až 15. února. Můžete se podívat na vystavovatele, kulturní program, soutěže, něco si koupit a pobavit se známými tvářemi. Jedná se již o šestý ročník.

Brno - Vaňkovka

Svatební show, která se pořádá již po páté v Brně, je naplánována na 31.1. - 1.2.2015. Akce se koná v galerii Vaňkovka v Richard Adam Gallery. Můžete se těšit na vystavovatele, kteří nabídnou všechno, co je nutné mít na velký den, dále tam budou soutěže a a zajímavý program.

Pardubice - ČSOB pojišťovna

Jedenáctý ročník svatebního veletrhu se koná 30. - 31.1.2015. Těšte se na zajímavé inspirace, přehlídky, přehlídku šperků, dortů a kytic atd. Nechybí ani soutěže a bohatý program.

Hradec Králové - Nové Adalbertinum

V hotelu Nové Adalbertinum na Velkém náměstí se koná již 6. ročník Svatebního veletrhu v Hradci Králové 23.1.2015 a 24.1.2015. Můžete se očekávat zajímavé svatební inspirace, módu a nové trendy.

České Budějovice - Pavilon T

17.1.2015 se pořádá veletrh v Českých Budějovicích v Pavilonu T na výstavišti. Můžete se těšit na módní přehlídky, slavnostní tabule, kytice, obleky, dorty a přehlídky a program.

Praha - Clarion Congress Hotel

Dalším veletrhem, který se nazývá Svatební dny 2015, se koná v Clarion Congress Hotelu v Praze. Datu je naplánováno na 16.1. a 17.1.2015. Více než 140 vystavovatelů, módní přehlídky, ochutnávky a soutěže - to je jen malá ochutnávka toho, co vás tam čeká.

Plánujete letos navštívit svatební veletrh?Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte