BudKocka.cz logo

Zamilujte si stylový hrnek KeepCup

Články Novinky Iveta 23. července 2015
keepcup termo hrnek

Nemáte čas ráno vypít si v klidu kávu, protože vlak nebo šéf na vás nepočká? Nechutná vám káva z automatu, ale milujete tu svou? Nevadí, vezměte si svou kávu s sebou. A pokud máte strach, že byste ji vylili, bát se nemusíte. Speciální hrnek s těsnícím víčkem KeepCup se vám o ni postará. Už ji nikdy nerozlijete, nemusíte ani neustále vyhazovat plastové kelímky, ale budete mít svůj barevný hrníček KeepCup, který vydrží dlouho.

KeepCup je australská značka kelímků, které můžete použít znovu a znovu. Navíc se mohou tyto hrnky pochlubit zajímavým designem, příjemným materiálem, zdravotní nezávadností a hlavně funkčností. Jakmile si koupíte jeden hrnek, bude hned toužit po dalším a už jiný na kávu s sebou nebudete chtít. KeepCup si jednoduše zamilujete.

Roztomilé hrníčky zaujmou každého

Velikost L

keepcup L


Velikost M

keepcup M hrnky


Velikost S

keepcup S


Velikost XS

keepcup XS hrneček


Výhody hrnku KeepCup

Cestovní hrnek KeepCup se může pochlubit mnohými výhodami, které nabízí. Na první pohled si všimnete, že si můžete vybrat mezi řadou barev a velikostí podle toho, pro který nápoj je hrníček určený. K tomu si přidejte i další výhody:

Nevýhody hrnečku Keep Cup

Žádný produkt není dokonalý a to se týká i hrnku KeepCup. Mezi jeho nevýhody patří:

Jak vůbec tyto hrnky vznikly?

V roce 1998 založila Abigail Forsyth se svým bratrem kavárnu Bluebag v Melbourne. Jak se jim hezky rozjížděla, tak si všimli, jak se strašně moc plýtvá kelímky. To se jim vůbec nelíbilo a snažili se vymyslet způsob, kterým by tomu zabránili. Keramické hrnky ani termosky jim nevyhovovaly, rozhodli se vyrobit si vlastní a tak se také stalo. Vyhráli si s použitelností, tvarem a později i designem. V roce 2012 otevřeli obchod ve Velké Británii, o rok později v Los Angeles. Nyní se termohrnky KeepCup prodávají v 32 zemích světa a to i u nás.

Velikosti hrnků a jejich názvy

Prodává se v několika velikostech podle toho, na co se hodí:
454 ml (velký), 340 ml (střední), 227 ml (malý), 114 ml (velmi malý).
K tomu mají tyto hrnky i velmi zajímavé názvy jako například v kolekci Alchemy: Antimony, Phoenix, Khidr, Hermes, Kanada, Albus, St. German, Diablo, Pandora, Melchior, Romancer, Sunrise, Shadows, Daybreak atd.

termohrnek keepcup

Recenze na výrobek

Když jsem tento hrnek uviděla, neodolala jsem a musela si ho hned koupit. Koupila jsem velikost M, která je tak akorát velká pro závisláky na kávě. Odstín jsem si vybrala červený s růžovou a oranžovou.
KeepCup přišel hezky zabalený, po rozbalení mě překvapilo, že vůbec nesmrdí novotou a plastem, jak to u jiných výrobků často bývá. Před použitím jsem ho umyla jarem a vodou, tak jako klasické nádobí, utřela a šlo se na testování.

Uvařila jsem si do něj kávu, když jsem si hrníček vzala do rukou, vůbec nepálil (byl jen trochu teplý). Zavíčkovala jsem ho, dala do kabelky, nosila ji sice po bytě a zkoušela. Káva se opravdu z hrníčku nevylila. To jsem i schválně poskočila. Následně jsem hrnek obrátila a objevilo se přes víčko pár kapek kávy. Takže na takové obrácení moc vhodný není, ale to se stejně běžně při nošení nedělá.
Káva vydržela být celkem dlouho teplá, tipuji, že to mohlo být tak o půl hodiny a něco víc než normálně.

Když jsem KeepCup ukazovala kamarádce, byla z něj naprosto unesena. Pastelové barvy vypadají roztomile a spojení několika odstínů i ji uchvátilo.
Škoda jen, že se jedná o celkem drahou srandu, jinak bych si jich koupila ještě několik, ale prý by měl vydržet několik let.

Kde se dají koupit?

Hrnek KeepCup pořídíte v tomto e-shopu, kde je prodávají za doporučené ceny. Můžete si tam vybrat z mnoha velikostí, barev a stylů. Cena se tam pohybuje od 499 Kč za nejmenší hrníček až po 899 Kč za největší hrnek.

Uvažujete, že si koupíte tento stylový hrnek?

Názory k článku


Mám jich několik a střídám podle potřeby. Jsou naprosto úžasné!
Ema, 7. září 2021

Napište, co si o tom myslíte