BudKocka.cz logo

Trendy dámská letní móda 2024

Móda Léto Trendy Lucie 8. června 2013
letní móda

Konečně se blíží léto, déšť je snad na ústupu a my si snad konečně budeme užívat krásné letní počasí. Co si letos koupíte za módní trendy? Tak jako každý rok, tak i v roce 2024 se můžete podívat na letní kolekci plnou překvapivých kousků. Co bude letos charakteristické pro letní módu 2024? Podívejte se.

Proužky, kostky i puntíky vám budou slušet

Určitě jste si již všimla, že obchody jsou plné geometrických vzorů. Narazíte na šaty, sukně a halenky, které jsou posety kostkami, puntíky a hlavně proužky. Proužky letos zažívají svůj boom. A to z mnoha důvodů, zeštíhlí vás a vypadají velmi slušivě. A pokud chcete vědět, jaké je nejoblíbenější barevná kombinace, tak to je černá a bílá. Tato móda sluší všem, tak si stačí jen vybrat ten správný kousek.

Letní šaty v maxi provedení

Po letech, kdy byly in upnuté šaty, přicházejí na scénu maxi letní šaty. Volné šaty dlouhé i krátké jsou letos rozhodně trendy. Můžete si sice vybrat i upnuté šaty nebo minišaty, ale maxišaty patří mezi letní módu, kterou byste doma měla mít. Zajímavé barvy, vzory i střihy naleznete v mnoha obchodech s módech, tak zajděte podívat a vybírejte podle vašeho vkusu a nálady.

letní móda 2024

Vyberte si zajímavé vzory

V létě se můžete obléknout do zajímavých vzorů. Na oblečení najdete vzory s aztéckou, egyptskou a asijskou inspirací. Pokud se tyto vzory moc nelíbí, sáhněte po romantických kvítcích nebo krajině. Všechny vzory vypadají velmi originálně, stejně jako je celá letní móda v roce 2024.

Co říkáte na ombré?

Pokud se vám vzory a významné prvky moc nelíbí, podívejte se na ombré oblečení. Jedná se o módu, kde je viditelný jemný přechod od nejsvětlejší až po nejtmavší barvu. Můžete si koupit velmi zajímavé věci, popřípadě vytvořit doma nejen oblečení, ale i nehty či vlasy.

Cvočky nejen pro rebelky

Chcete-li vypadat cool, podívejte se po obchodech, kde naleznete plno oblečení, které má na sobě kovové cvočky. Ty najdete také na doplňcích a botách. Vypadají skvěle a vy budete působit trošku rebelsky. Móda vypadá velmi dobře trošku nebo i hodně ozdobená a záleží jen na vás, jak ji budete umět nosit.

Líbí se vám letní móda, která je letos v obchodech?Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte