BudKocka.cz logo

Podzimní bundy 2024: Tipy, co vás zaujmou

Móda Značky Oblečení Trendy Podzim Bundy Šárka 15. září 2012
Podzimní bundy

Pomalu ale jistě se nám blíží podzim a je na čase si začít pořizovat do svého šatníku nové podzimní kousky. Kromě dlouhých propínacích svetříků, úzkých kalhot a obrovský šátků a šál, je důležité si pořídit nějakou pořádnou podzimní bundu nebo kabátek.

Podzimní bundy Pimkie

Stejně jako minulý rok, vsadil obchod Pimkie na klasiku, které snad nikdy neomrzí. Kožené bundy se nosily vždy a v posledních letech jsou velmi oblíbené. V letošní podzimní Pimkie kolekci 2024 najdete jak klasické bundy, tak tzn. „křiváky“ v těch nejrůznějších barvách. Především v přírodních jako je světle hnědá, béžová, šedá a motorkářská černá. Kolekce ale také nabízí například úžasný červený křivák nebo koženou bundičku v námořnické modré. Některé kousky jsou kombinovány s kožešinovými límci, které je možné dle libosti odejmout.

Podívejte se na podzimní bundy 2024.

Kožené bundy jsou vhodné pro pozdní letní i poněkud chladnější a ponuřejší podzimní počasí. V obchodě se dají pořídit za velmi příhodnou cenu, a pokud máte štěstí, dostanete na ně i poměrně velkou slevu. Navíc obchod nabízí spoustu zajímavého oblečení a doplňků, které je možno s nimi zkombinovat.

Bundy New Yorker 2024

New Yorker se zaměřuje spíše na vzhled než na funkčnost. Nemůžeme se tedy divit, že v kolekci pro tento podzim nalezneme řadu tenkých barevných sáček a blejzrů. Jsou sice slabé a vhodné tak do poloviny podzimu, ale jistě oceníte kvalitu materiálu a pohodlné střihy. Tradičně je podzimní kolekce plná tmavších a ponurých barev. Jediný světlejší kousek je tmavě růžové sáčko. Kromě toho je obchod nabízí ještě v tmavé i světle zelené, modré a černé.

Kromě sáček kolekce obsahuje kabáty a bundy dlouhé až po kolena. Zajímavé jsou například kabátky, které jsou šité v kombinaci kůže a semiše. Nebo také polodlouhé bundy s kožešinovým lícem, které se prodávají v tmavě zelené a černé. V těchto kouscích máte jistotu, že vám nebude zima.

Foto: pimkie.frNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte