BudKocka.cz logo

Boty na podzim: Co si můžete pořídit?

Boty Trendy Značky Móda Podzim Šárka 3. září 2012
boty

Prázdniny máme za námi a už pomalu začíná podzim. S ním nás také čeká výměna našeho letního šatníku za ten poměrně teplejší, který nám slouží na podzim a na jaře. Žabky společně se sandálky musí vystřídat kotníkové kozačky ze semiše nebo sportovní obuv v podobě teplejších tenisek. Všechny už se vám rozpadly nebo chcete jen svůj šatník něčím oživit? Přečtěte si článek o nejnovějších trendech letošního podzimu.

Podzimní boty CCC

Na konci června představila módní značka CCC novou kolekci pro podzim. Boty se jistě zalíbí všem, kteří preferují eleganci a styl. Pro letošní modely je typická elegantní silueta, pevné a stabilní podpatky a tvarované klínky.

Tento rok vsadili módní návháři především na trendy kotníkové kozačky ze semiše. Druhou předností letošních modelů je netradiční a zajímavé šněrování, které se jistě mnoho ženám zalíbí. Celá kolekce je laděna do odstínů podzimu, jako je tmavě hnědá, oranžová, žlutá nebo tlumená červená. Dominantním materiálem je už předtím zmíněný semiš, který je tento rok největším hitem. Méně často používaný materiál je tento rok kůže. Boty z ní jsou v provedení vysokého lesku.

Šněrovací boty jsou pro CCC typické. Nabízejí je už několik let, ale každý rok dokážou něčím zaujmout. Tentokrát je to kombinace nejrůznějších textur, výrazné šněrování a zapojení kovových prvků. V obchodech je k mání od druhé poloviny srpna.

Dále nezapomeňte na pořádnou bundu na podzim.

Podzimní obuv Baťa

Baťa je přesným opakem. Sice se snaží stejně CCC o eleganci, ale vzhled podobný podzimní atmosféře zcela zanedbává. Semiš rozhodně není dominantním materiálem. Stejně jako barevné provedení v tonech spadlého listí.

Návrháři spíše vsadili na kůži a syntetické materiály. Typickými modely jsou lesklé lodičky a kožené boty s obyčejným šněrováním. Vzor hadí kůže je zde také použit. Jedna se spíše o monotónní kolekci, které střídá pouze dvě barvy – a to hnědou a černou. Stejně jako u CCC ji naleznete v prodejnách přibližně od druhé poloviny srpna.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte