BudKocka.cz logo

Trendy oblečení New Yorker vás zaujme

Móda Značky Trendy Markéta 26. září 2013
trendy oblečení

New Yorker je známá módní firma zaměřená na mladé a street oblečení, denim, spodní prádlo, módní doplňky i bižuterii. Z pestré nabídky si vyberou milovníci extravagance i elegance, pohodlného, sportovního, společenského i party oblečení, ženy i muži.
Jeho zboží je cenově i místně dostupné – v ČR má pobočky v obchodních centrech všech větších i spousty středně velkých měst.

Historie a současnost značky

New Yorker byl založen roku 1971 v severoněmeckém Flensburgu. Do současnosti se rozvinul v mezinárodní firmu s pobočkami ve více než třiceti zemích Evropy se silnou pozicí na trhu, která stále roste a zvyšuje své zisky. Zaměstnává kolem 16 000 lidí na plný i častečný úvazek, kteří měsíčně obslouží přes 4 miliony zákazníků.
Proč takový úspěch? Všechno od návrhů, přes výrobu a po přepravu do cílových butiků je řízeno z ředitelství společnosti v německém Braunschweigu. Centrální logistika, efektivní distribuční síť a jasná hierarchie jsou faktory, které umožňují New Yorkeru úspěšně umisťovat na trh své produkty a pružně reagovat na změny.
Firma je také sponzorem v oblastech sportu, kultury a hudby, sociálních projektů a na pomoc při mimořádných událostech.

Vždy trendy oblečení

New Yorker má své vlastní, velmi populární značky, a to Censored, Fishbone a Fishbone Sister, Amisu a Smog. Každý rok přichází s vlastními kolekcemi na všechny sezóny roku a reaguje na nejnovější módní trendy.

oblečení new yorker

Momentálně si můžete užít bohatou podzimní a letní nabídku, která je zaměřená hlavně na festivaly, večírky a samozřejmě letní doplňky. Pestrobarevné topy a tílka, trendy šortky a minisukně, originální sluneční brýle, pohodlná obuv od páskových sandálků přes tenisky či žabky po elegantnější nízké kozačky, designové plážové tašky a batohy na festivaly a výlety a samozřejmě nová džínová kolekce jsou náplní současného katalogu.

oblečení new yorker

Pánská část populace zas může vybírat mezi letními košilemi, nátělníky, šortkami a kšiltovkami.
Tip: Na pořádnou letní party zkuste rockerský styl 90. let - zářivě žlutý top s výrazným nápisem a minisukni s potiskem evokujícím divoká zvířata. Teď na podzim vás tam čekají bundy, kabáty, svetry nebo šátky.

Výhody nakupování v New Yorkeru

Během čtení článku jste už na ně jistě přišla sama, ale pro shrnutí – New Yorker je silná a oblíbená značka s bohatým zastoupením i u nás, přiměřenými cenami, kvalitním zbožím a především pestrým výběrem originálního, veselého, trendy i pohodlného oblečení, kde si vybere každý milovník mladé módy, nejnovějších trendů a vlastního vysoce designového stylu. Pravidelně vychází katalog se zajímavými trendy.

Kde se nachází obchody New yorker?

Obchody najdeme v těchto městech: Brno, České Budějovice, Chomutov, Děčín, Havířov, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Karviná, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Opava, Ostrava, Příbram, Pardubice, Plzeň, Praha, Písek, Teplice, Trutnov, Tábor, Ústí nad Labem, Zlín a Znojmo.

Foto: newyorker.deNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte