BudKocka.cz logo

KiK nabízí levnou módu, obuv a doplňky do domácnosti

Móda Značky Nakupování Soňa 5. června 2018
oblečení kik

KiK je oblíbený diskontní obchod, ve kterém najdete módu pro ženy, muže a děti, k tomu i potřeby do domácnosti za velice nízké ceny. Co všechno KiK nabízí a kde se nachází jeho prodejny?

Co všechno nabízí KiK?

V KiKu najdete módu podle aktuálních trendů za fantastické ceny. Prodávají tam snad všechno, co si mohou ženy, muži a děti přát. Kromě oblečení pro všechny příležitosti prodávají boty, doplňky, prádlo a oblečení v nadměrných velikostech. Taktéž tam můžete zakoupit oblečení pro děti včetně kojenců.

móda z kiku

V neposlední řadě nabízejí potřeby do domácnosti, nádobí, koupelnové doplňky, ložní prádlo a ručníky, závěsy, koberce, bytové doplňky, světla, potřeby pro zvířata, na zahradu, hračky a mnoho dalšího. Stačí si jen vybrat, co zrovna potřebujete.

Historie KiK

První prodejna KiK byla otevřena již v roce 1994 v Düsseldorfu a založil jej Stefan Heinig jako KiK Textilien a Non-Food GmbH. Jeho cílem bylo založit obchod, kde bude prodávat levné oblečení a výrobky. Záhy se stal KiK velmi oblíbený a začal se rozrůstat.

Nyní má více než 3 400 filiálek v Evropě, kde pracuje více než 24 000 zaměstnanců. Většinu obchodů sice najdeme v Německu, ale ani u nás není prodejen s tímto diskontním zbožím málo. Navíc KiK má v plánu otevírat letos několik nových prodejen.

Prodejny KiK v České republice

U nás je prodejna KiK Textil snad v každém větším městě a někde rovnou několik. V Česku je přes 170 prodejen KiK, což je opravdu velké číslo.

Nachází se nejen ve velkých městech jako Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, České Budějovice či Liberec, ale i v řadě dalších jako třeba Rosice, Pelhřimov, Semily, Poděbrady, Turnov, Jablonec nad Nisou, Frenštát pod Radhoštěm, Nový Jičín, Opava, Bruntál, Šumperk, Valašské Meziříčí, Vsetín, Hranice, Zlín, Břeclav, Otrokovice, Prostějov, Uherský Brod, Staré Město u UH, Kyjov, Letovice, Blansko, Svitavy, Hodonín, Česká Třebová, Vysoké Mýto, Nové Město na Moravě, Mikulov, Náchod, Žďár nad Sázavou, Karviná, Havířov, Orlová, Český Těšín, Frýdek-Místek, Třinec, Velké Meziříčí, Chrudim, Hradec Králové, Police nad Metují, Pardubice, Třebíč, Znojmo, Havlíčkův Brod, Jihlava, Jičín, Milovice, Mladá Boleslav, Liberec, Tábor, Soběslav, Mělník, Česká Lípa, Nový Bor, Kladno, Písek, Beroun, Příbram, Vodňany, Děčín, Ústí nad Labem, Strakonice, Teplice, Litvínov, Most, Cheb, Aš, Domažlice, Klatovy a mnoho dalších.

Otevírací doba vždy záleží na dané prodejně, někde mají otevřeno každý den a někde mají v neděli zavřeno. Není nic lepšího, než tam vyrazit a podívat se.

oblečení kik

Pravidelný leták

S nejnovějším zbožím a zbožím v akci KiK vydává pravidelně leták, ve kterém najdete opravdu levné kousky. Akční cena vždy přivolá mnoho zákazníků, proto se může stát, že v obchodě bude plno a na vás se nedostane.

KiK patří mezi diskontní řetězce, najdete vše opravdu za malý peníz. Stačí si jen vybrat a koupit módu, obuv nebo doplňky do domácnosti. Levné zboží si všichni oblíbili, což má za následek to, že někdy je zboží vyprodáno.

Líbí se vám KiK? Nakupujete tam často?

Foto: kik.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte