BudKocka.cz logo

Haily's - trendy německá módní značka

Móda Značky Eliška 6. ledna 2017
Haily's Fashion značka

Haily's je nová módní značka, která přináší ty nejlepší trendy pro dívky a ženy do všech situací. Vyrábí nejen elegantní módu, ale také oblečení pro volný čas, doplňky a obuv a to vše za nejlepší ceny. Zaručeně si z jejich nabídky vybere každá dívka i žena, protože je vypadá skvěle a je opravdu z čeho vybírat.

Ačkoliv se jedná o poměrně novou značku, dokázala si značka Haily's Fashion najít již mnoho příznivců po celé Evropě. Každou sezónu představuje novou kolekci, která je vždy navržena podle nejnovějších trendů, aby se zalíbila opravdu všem. Pravidelně představuje krásné a kvalitní kousky za dostupnou cenu.

Vyberty si z módních trendů

znacka Hailys
znacka Haily
znacka Haily
značka Haily
móda Haily s

Haily's přináší skvělé trendy

U značky Haily's si můžete vybrat nejen trendy halenky, trička, blůzy, blejzry, cardigany, bundy, ale i kalhoty, sukně, džíny, legíny, tepláky či boty a doplňky. Mezi doplňky, které u této německé značky najdete, patří kabelky, tašky, peněženky, bižuterie, šátky atd. V nabídce nechybí ani spodní prádlo, kabáty či bunda parka, křivák nebo bomber. Z tak bohaté nabídky si zajisté vyberete.

V každé kolekci představují vždy nové kousky pro tři hlavní styly - party, street a elegantní styl. Každý styl je specifický tím, že dané oblečení se hodí do jiné situace. Značka Haily's nabízí kousky, které využijete v každé situaci. Najdete u ní jak klasickou módou, tak i trendy módu. Většinou jde o módní kousky, jež jsou líbivé a zalíbí se většímu množství žen. Je oblíbená kvůli basic kouskům, které můžete všelijak kombinovat a přitom nebudete vypadat nudně.

Vybere si naprosto každá žena

Nenajdete u ní vyloženě extravagantní módu nebo naopak oblečení, se kterým byste se styděla jít ven. Jasně jde vidět, že se návrháři snaží navrhnout módu, která vypadá vždy slušivě, pozitivně a vybere si z ní jak dívka na cestu ven, tak i žena do práce.

Značka Haily's je novým počinem německé firmy TAM Fashion, za kterou stojí Alexander Rump, což je bývalý manažer mezinárodního prodeje u zpěvačky Madonny. Své zkušenosti v tomto případě využil a jeho cílem je Haily's více rozšířit do povědomí. Nyní tuto značku prodává přes 1 500 obchodů v celé Evropě, do kterých dodává každý týden nové kousky.

Foto: zoot.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte